Prijava

Imaš posuditi dvesta evra, vraćam ujesen?

бостон клипперс

Imam, moze, nece mi trebati xd

Grejem je takođe liberalna CIA, njihova glavna misija je da sakriju ili iskrive sliku i uticaj "vanzemaljskog" na sve svetske religije, kultove etc. Za divno čudo Alex Jones je donekle bio u pravu kad je pričao da ekstradimenzionalna bića otvaraju portale, utiču na kolektivnu svest i manipulišu vremenom i prostorom (iako je on takođe vrv pričao sve to trudeći se da bude što luđi baš zato da ga niko ne shvati ozbiljno).

Naravno da jeste...

Vidiš, da sam pitao iljadu, bilo bi sumljivo. Ovako, šta je dvesta evra za kriptomagove?

Tesla se npr ne bi složio, mogu da pronađem još mnogo istorijskih ličnosti sa istim zaključkom al Tesla je dovoljan realno.

Ček ti porediš svoje tripčuge sa čovekom koji se apsolutno, do granice opsesivnosti posvetio radu i istraživanju.
Bruhhhh...

Treba stvarno neki Endju Tejt da lupa dandare i govori "Yuo're pathetic!"

Ovako, šta je dvesta evra za kriptomagove?

Za kriptomagove i ekstradimenzionalna bica - sitnica

Ček ti porediš svoje tripčuge sa čovekom koji se apsolutno, do granice opsesivnosti posvetio radu i istraživanju.
Bruhhhh...

Ok ja se izvinjavam što sam pominjao postulate nekih bitnih ljudi u generalnom razvoju čovečanstva koji se podudaraju sa onim što sam ja zaključio kroz svoje besomučno drogiranje, neću onda to tako da izlažem u budućnosti već čist fakat:
https://www.cbc.ca/radio/asithappens/as-it-happens-thursday-edition-1.3679117/scientists-research-man-missing-90-of-his-brain-who-leads-a-normal-life-1.3679125
Čoveku fali 90% mozga, a da to godinama nije primećivao, šta deo koji je odgovoran za lučenje hormona pokuco na vrata delu koji prima signale erogenih zona i reko mu: "E brate poplavila mi se gajba jel mogu od sad kod tebe da pavkam?" - "Može jaro, tu je cela tazbina od amigdale do frontalnog korteksa, skrpićemo se nekako samo ti upadaj"????
Objasni ajde

sve si ti to vec znao. dobio si novu perspektivu verovanja u isusa hrista.

Hmm, dobio sam perspektivu kojom je gledao i Isus Hrist bi bilo bolje reći. Celt ko Dr Haus lololo sve izvan svog opsega objašnjava kroz tako te krindž poštapalice da bi sebe mogo da potapše po ramenu

Nemam šta da objašnjavam, jer nisam kompetentan. Za razliku od tebe ok mi je da to delegiram ljudima koji ceo život posvete tome, a ne da kroz gudranje i čitanje sranja po internetu pokušavam da dođem do apsolutne "istine" o celokupnom postojanju, pošto ne živim u stnaju konstantne paranoje da ceo svet hoće samo da me prejebe.

Radije ću da priznam da ne znam i da ne mogu sve da saznam i da jbg mora nekada da veruješ i drugim čikama, nego da budem priučeni svaštar šaralatan.

A da je gudranje prvo pre svega i najčešće sredstvo za beg od realnosti i cope, pa tek onda tu i tamo poneki benefit u vrlo specifičnim okolnostima, to ti je životno iskustvo i muda da priznaš da je normalno da u ćivotu nekada budeš i sjeban, ili samo uglavnom meh OK.

Jebo te beg od realnosti u supak.Zvucis ko neka tetka u antidroga reklami.Ljudi se drogiraju jer im je lepo.

Jedno ne isključuje drugo.

Mrzi me da kopam sad, ali ima na jućubu klipova gde su ljudi, ugl. sedamdesetih (jer tad su provalili hipi komune, hindu i nešto malo Junga) upadali u kolektivni trans gde se bacakaju po podu i urlaju uglas, totalno nesvesni šta rade. Kolektivno nesvesno, mas histerija itd - stvari koje su nam danas, naravno, poznatije. To bi trajalo neko vreme a onda bi se potpuno umirili i obamrli, imajući iskustvo da su se spojili sa univerzumom, postali jedno sa svim što postoji i ostalo. Najbolji mogući trip i iskustvo (tvrdili ljudi), no nevolja je ta što je ogroman broj njih vremenom potpuno skrenuo, a nemali broj njih su se i roknuli.

Postoje id, ego i superego, i ne valja previše da kopaš po idu jer tu su fabrička podešavanja i niko ne zna kako tačno funkcionišu i šta se tu sve dogadja. Supstance su prečica do manipulisanja tim nekim stvarima, ali su takodje i post, nespavanje, upadanje u trans poput tipa obrćućih derviša itd - tehnika je mali milion, sve imaju smisla, i ništa od toga ne treba sam da radiš. Zato imaš duhovnika, ili šamana, ili psihologa, nutricionistu, gurua, don Huana...Koji te vodi kroz sve to.

Msm ok naravno ako zapališ džoks ili gutneš nešto na žurci s vremena na vreme grdna muda. Ne pričam o tome. Al ako je konstantna konzumacija, e tu već...
IMHO kad se skuplja društvo i ako je fazon pa ako nismo ništa završili što da se skupljamo, tu se već pale crvene lampice.

Au vidi, zavisi. Poznajem čoveka koji je imao prave pravcate haludže na gandži, ono prividjale mu se sirene koje mu mašu, Indijanci, meci koji lete ka njemu itd. I drugog kom je bilo baš baš loše od vutre, ono, rastaje se sa životom čovek, otkazuje telo bukvalno. Na kraju skočio s mosta momak nažalost. Čuo sam za još jednog momka koji je video nekakve pregadne stvari i skočio sa ne znam kog sprata, ali ne znam koliko je istina. Kako god, ljudi umeju da odreaguju jako loše i na najbezazlenije stvari.

Ja sam na E doživeo nešto što ni danas sebi nisam u stanju da opišem, kako god, bilo je krajnje zajebano i istraumirao sam ljude oko sebe poprilično, i trebalo mi je dve godine da se od toga oporavim. Ne treba se igrati sa tim stvarima tek tako - što se tiče hemije, možeš da naletiš na koješta što je prečisto i prejako (sad pogotovo), što se psihodelije tiče niko ne zna šta i kako tačno radi. Dobro Haksli je znao da dozira esid i vodi studente kroz tripove, ali to je drugo. Sam da se igraš sa tim, sa gljivama, tatulama...Nije dobro. Prst je pisao na onoj temi o prelošim tripovima na tatulama npr. Kakve su trajne posledice ko zna. Znam ljudi, i znam za neke druge ljude, koji su otišli u kurac od tih stvari u manjoj ili većoj meri. Nije mozak napravljen za to.

Mozda zato sto biljke/pecurke i razvijaju takva svojstva kao odbrambeni mehanizam, upravo da ih se ne bi jelo, a ne da bi kukavelj okolo iStRaZiVaLa Um

Ima li neko iz tvojih priča da se ne ubije Melkore bre jebemučudo :D

A jbg odrastao sam u mestu koje su bukvalno opustošile droge, porodične tragedije, samoubistva i kriminal, nisam kriv.