Prijava

To vam je najcesci argument medjutim

Kancer nije jedna bolest nego oboljenje ćelija koje mogu a i ne moraju ponašati se jednako na sve terapije niti pokazivati jednake simptome niti imati jednak tretman liječenja.

Mišljenja sam da nećemo nikada iskorijeniti rak niti ga liječiti ili spriječiti ali možemo produžiti život pacijentu, olakšati bolest i svesti ga na nivo nekog hroničnog oboljenja i mislim da se sva medicinska istraživanja baziraju baš na to. Štaviše, već je i sada tako, uz adekvatne tretmane i pravovremeno otkrivanje, sve ide mnogo lakše ali se nadam da ćemo ga dovesti barem na nivo nekog dijabetesa ili nesto slično

A ta priča kao “ee ne bi mogli da zarađuju” je glupa, jer postoji tretman za spinalnu mišićnu atrofiju koji košta milione pa što ne bi “smislili” i za rak, više pacijenata i da staviš stotine hiljada dolara cijenu liječenja eto para “zlim farmaceutima” koji žele da svi umremo od bolesti koji su oni “smislili” i koja ne postoji od pamtivijeka.

Logika na nivou osnovne.

produžiti život pacijentu, olakšati bolest i svesti ga na nivo nekog hroničnog oboljenja

Jasno, jer što duže čovek živi to je duže mušterija. Zato su šećeraši idealni bolesnici, jer mogu da rade i privredjuju, a umeju da troše terapiju i po 40+ godina.

Šta predlažeš? Da se vratimo liječenju molitvama? Ljudi obolijevaju i umiru, takav je tok života. Besmrtnost im ne možemo podariti pa ako su već zapatili neku bolest koja će im na kraju vjerovatno biti uzrok smrti, ajd da vidimo da im pomognemo pa nek žive neki donekle kvalitetan život do tog momenta kobnog.

Djeluje kao dobar dokumentarac pogledacu, ali naglasak je na:

1) manipulisanju cijenama lijekova
2) skrivanju nezeljenih dejstava

Ja govorim o skrivanju OTKRICA lijeka/terapije za koju bi zasigurno dobio nobelovu nagradu, masu para i zlatnim slovima upisano ime u istoriji.

Nema lijeka melk, kad bude brže-bolje ćemo svi biti obavješteni da krenemo s kupovinom i tako zgrnemo milijarde farmaceutima

Ja govorim o skrivanju OTKRICA lijeka/terapije za koju bi zasigurno dobio nobelovu nagradu, masu para i zlatnim slovima upisano ime u istoriji.

https://www.facebook.com/DepopulationProliferation/videos/jim-humble-all-my-mms-protocols-cz-titulky/1924129314267960/
Di je Nobelova?

Kompanije otkupljuju istraživanja koja vode nečemu učinkovitom i, ako im tako odgovara, obustaljaju ih dok ne odluče drugačije. A pošto postoji stvar zvana patentiranje, ne sme niko drugi da razvija lek na takav način jer podleže krivičnom gonjenju itd. Pogledaj dok. obavezno.

Fora sa istrazivanjima je da se narucuju u vlastitoj reziji.

Recimo neces videti studiju da mmr izaziva autizam, odnosno sve studije koje ukazuju da izaziva mainstream masinerija proglasava za nerelevantne.

Tako da to sa istrazivanjima i naucnim radovima je cisto u sluzbi kapitala tj interesa onog ko zeli nesto da plasira i uveri ovce da je sve ok sa tim proizvodom.

A onda lagano na sve to napisu niz mogucih nus pojava i lepo se ograde kao u slucaju korona vace da nemas pravo da ih tuzis za povredu jer si kao maloumna budala dao svoj potpis.

ovde baš pominju lek koji je omeo u razvoju par desetina hiljada beba, kompanija znala da je opasan za trudnice tipa pola veka i - ćutali. I nikom ništa naravno, bili primorani da objave upozorenje na leku i to je otpr. to.

A sta da rade.

Nece valjda reci e sorry Celte sto si nam verovao i dalje nam verujes iako smo tebe i tebi slicne iskoristili kao eksperiment za dalje stvari.

i'm sorry celt I never meant to hurt you
Pfizer

brateee melky koj si koštunica, zvala 2015. kaže da je relevantnost shkrelija ostala tamo kod njih

Nezz, postoje ljudi koji su se izlečili od raka sopstvenom pišalinom. Oni rade to i oni su sada živi i hodaju među nama. Pre bih se špricao tek juče izašlom i netestiranom fajzerovom vakcinom protiv raka nego pio tako nešto što ne znam ni da li će da šmeka baš najbolje...

Rak je jako zajebana stvar zbog koje se stručljaci podvrgavaju teškoj muci i znoju, msm treba nabaviti laboratorijske pacove i treba smisliti najdebilnije eksperimente koji ništa 100% ne dokazuju ALI naslućuju mogućnost da jednog dana, ko zna kada iz toga izađe major breaktrough, zatim treba napisati detaljnu analizu sa razlozima za nastavak fundiranja te studije. Pa šta vi mislite koliko se plaća hemijsko čišćenje belog mantila uflekanog kafom i bikovom spermom

Za ovu vaccu za rak je individualna prica.
Znaci nije pljuv u prazno kao za koronku nego ti odrade uzorke i na konto toga ti prave junik vaccu bas za tebe.

To cak i ima poentu u odnosu na ove mass vacce za sve

Generalno vacce su bas precenjena stvar.
Princip je ponasaj se kao da te boli kurac uzmi ovu bocu i sve reseno, klasicna utopija

Prevencija je sustina a za koju modernu medicinu totalno boli kurac iz jasno je kojih razloga

Kako caro jebote pa svi nam govore prevencija redovni pregledi ishrana nemoj ovo nemoj ono kreci se treniraj radi zdravo se hrani jebi karaj prdi

Eh sad sto mi odemo kod doktora kad smo vec u debelom kurcu i nema nam nazad nego da se podvrgnemo kojekakvim sranjima terapijama i operacijama, to onda moze da djeluje da nam prevenciju ne preporučuju dovoljno

Pliduu nemam pojma da nam to svi govore. Mozda babe i keve. To je ono nesto sto svi znamo al po pravilu nas manje vise boli kurac jer smo neunistivi ofc

Ovo drugo, ne secam se kada sam bio kod dr. Otprilike kada sam operisao slepo crevo pre cca 15god. Koji cu kurac kod dr, nemam ni knjizicu. Nisam mislio bukvalno da nema sanse da se razbolis pa zavrsis na hitnoj jbt

Sustina je da je narod bolesniji nego sto bi morao
biti zbog toga sto znaju da ih mozda tamo ceka neka vakcina ili super doca koji ima lek za sve pa veruje u svaku medicinsku baljezgariju