Vaccina

  1. Sreca pa rade online

  2. Šmo be like : šetam dvaes kilometara dnevno, aj donid dišit

  3. Zadnji put mi vacca dronom došla, sve sa hau-tu gajdom. Šta ti je evropa, bajo moj.

  4. Valda nije kineski dron jebemusveca doneo zapadnu vacinu

  5. CCCC
    C
    C
    C
    ,

    Amazonov.

  6. Kme, sve slabi argumenti za pajsad nekog ko bi nakon svih vidjenih gluposti bar 1promil hteo biti nevakcinisan

    Al pajsad: nemoze

  7. Msm da treba lok na ovu temu neveruem da to kaem snime tebra bi dosao sebi ne bi vise bilo glupavih podela na smesnom sajtu

    #hepi femili

  8. #konasbrezavadi
    #bravokomšije
    #unapadudžekomandžukićimitrović

  9. Obj caramels vs hotuls 1:0, plandemija true sad vec ocito, bas lejm spika ti provaks stavovi o koroni bukv

  10. Ne znam za vas ali ja se spremam na ovaj naredni talas što dolazi, ozbiljna je spika. Još ako je to onaj brzomutirajući soj uff nije se zajebavati, zato sam sebi zakazao špricanje u sredu u 14:00 pa kroz par meseci i bustera. Pametnom dosta.

  11. Drugarica u Danskoj baš sad ovih dana bolesna, vrv je to u pitanju. Kako god, nismo ni mislili da sad virusa više nema, tu je, biće tu zauvek, biće sve slabiji itd. Sve redovno. Mislim da će se dizati malo prašina u nekom narednom periodu, da se odobrovolje stari i strašljivi da prime još poneku vacu i pazare kojekakvu medicinu, za svaki slučaj. Teško da će neki veći i komplikovaniji manevri, tipa vraćanje pcr testova i maltretiranje ljudi doći u obzir, smorilo je.

  12. Nije smorilo nego je provaljeno, ne mozes dvaput prodati muda pod bubrege msm mozda bi mogao ali jako malom procentu a to se ne isplati

  13. Ne vidim da uvode 6G tako da nema ote priče ništa, matična ploča se adaptirala na ovaj novi "imunitet"

  14. Korona virus ne postoji još jednom da podsetim

  15. посетимо се да је економски тигар од папира радио по једно милион прц тестова месечно хахахахаххаха

  16. Pliduuu
    Nije smorilo nego je provaljeno, ne mozes dvaput prodati muda pod bubrege msm mozda bi mogao ali jako malom procentu a to se ne isplati

    ne mozes u kratkom vremenskom periodu al fazon na 6-8 god obj mozes. Bio svinjski pticji sta vec, koronka pa pajzad za 5-6 dina virus x najavice unapred sve ces cuti preko medija

  17. https://www.instagram.com/reel/CvcEbRYNzEB/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==
    Nezz šta je dal je istina da je stvarno bivši vice president, fact checkujte sami ugl zbori istinu

  18. I dalje lete igle, špricevi, bočice razne
    jedni se boje čipova al to su priče prazne
    dosta je takvih tripova od toga nema kurca lipova
    manite se vakcine, unosite vitamine

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.