Vaccina

  1. Lol, jok samo se zabavljam na svoj prastari način ☕☕☕

  2. Plidu ne diraj avi sad kad je cara u spa da ne bi bilo samara kad se vrati ščuo

  3. Jedno smirivanje pogledom ce da padne vidim...

  4. Hahahhahahahhahahhahahahhahahaha rofl

  5. To možda ako se zoveš Mehida ili Dželana

  6. Plidu ako kažeš na koje slovo ti počinje ime reći ću ti čak dva slova kojim se završava moje prezime. Fair trade

  7. Eris>eros
    Enis>penis

    Elin<pelin lolo

  8. eo debili opet krecu lagano sa maskama cekam preporuke za termin za vakcinaciju i da li ove jeseni samo uzeti samo za gripu ili izbunariti nesto sa isteklim rokom za koronicu celte pomagaj

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/srbija-uvodi-obavezno-nosenje-maski-u-sve-zdravstvene-ustanove/2496429.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

  9. nemam pojma, ovde nema toga, tako da to mi vise zvuci kao tvoj problem nego kao moj.

    nego, sve ocu te pitam, jel ti vesti citas na index.hr iskljucivo?

  10. ne iskljucivo al generalno daju najsiri dijapazon, malo b92, blic ponekad kikinckiportal tu i tamo

  11. procitaj neku knjigu brt ljubi te tvoj laloski pandan melkor

  12. probaj samo. ne mora ni nesto da je pametno, nadji nesto kvltno sto si nekako propustio. mnogo ce ti se svideti, obecavam.

  13. mislis nesto iz osnovne fazon robinson kruso

    ne znm celte opet navlacis na svoju vodenicu i skreces sa teme uvek na vacca temi

  14. evo brt, ni melkor nije procitao ovde dosta, to ti garantujem.
    https://www.goodreads.com/list/show/6.Best_Books_of_the_20th_Century

    uzmi neku, ako si propustio. npr ako ti izmakla da ne procitas, 1984, brave new world, su na temu o kojoj non stop drobis ovde.

  15. jel ti vesti citas na index.hr iskljucivo

    Cara angažuje ujake, komšije i širu familiju da mu izlistaju sve regionalne portale, i ako nešto nadju o vaci odma da mu jave.

    n1?

    n1 je bukv. kulturna i civilizovana verzija informera za ljude koji se malo bolje služe pravopisom, ništa drugo.

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.