Vaccina

  1. ma samo pitah posto propustio.

    aj apeluj na njega da procita neku knjigu brat, da skrene misli sa blica, nije fer samo da mene napinjes.

  2. haha znao sam ce se uvati blica lolo

  3. n1 obj iz principa ne mogu citam kao ni novu s, to glumatanje slobodnog medija je bas down, ne znam sto celt spomenuo n1

  4. e al ozbiljno sad, jesi procitao 1984 i vrli novi svet?

    nije sramota ako nisi, i ja sam ih procitao kao odrasla osoba, dovoljno smo matori da smo odrastali samo na ruskim knjigama, pa moramo da stizemo kroz zivot sta pisali na "zapadu" jer u skoli nisu davali.

  5. jok, nemam ih. Generalno slabo citam, skoro sam citao nesto na temu knjiga se zove e boli me kurac tako neki rad to mi bilo ok al msm da nisam procitao do kraja

    Zabole me, tako se zvase, neka motivaciona

  6. poslusaj me, odi sutra do knjizare, biblioteke, uzmi 1984 i citaj kad ti dodje da citas vesti. kreni odatle, naoruzaces se ovde da malo ozbiljnije zvucis kad kazes kako te teraju opet da nosis maske.

  7. Nineteen Eighty-Four (also published as 1984) is a dystopian social science fiction novel and cautionary tale by English writer George Orwell. It was published on 8 June 1949 by Secker & Warburg as Orwell's ninth and final book completed in his lifetime. Thematically, it centres on the consequences of totalitarianism, mass surveillance and repressive regimentation of people and behaviours within society

    gde ces bolje, covek bre napisao sve sto sto ti ovde pises. svidece ti se mnogo knjiga.

  8. C

    to glumatanje slobodnog medija je bas down

    +1

    i ja sam ih procitao kao odrasla osoba

    Jok čitaćeš vrli novi svet u drugom srednje LOL

    Btw za ovo da maske budu obavezne po bolnicama i domovima zdravlja se potpuno slažem. I gradski autobusi da se ukinu kad je sezona gripa, sem nekih dužih linija.

  9. Jok čitaćeš vrli novi svet u drugom srednje LOL

    pa, jeste

  10. Svaki put kad Celt kaže nekome da čita knjige, umre jedna žirafa.

  11. celte strah me sad malo da citam to stivo, imam neki osecaj da cu se vakcinisem

    celt bi lajk: https://imgflip.com/i/7zl7u4

  12. ma jok bre brate, skroz je o tome sto ti pricas i mislis, super je knjiga.

    vakcine su samo nesto cemu ti dajes puno paznje kao metodi opresije, a ja ne tolko puno, al generalno to nema veze sa pricom, mozes da je tumacis kako zelis.

    ali ideje su tu, i verbalizovane su lepo, i generalno je uzivanje za citanje. kao i svaka dobra knjiga.

    samo ocu ti kazem, uzivaces mnooooogo vise citajuci to umesto blica npr.

  13. znam o cemu je knjiga hvala al nisam je procitao, kao ni ovu drugu. Inace hard rspct kad neko nekome na sajtu kae da cita nesto dobronamerni saveti su uvek pozitiva treba tome da se teži i na drugim temama. Rspct

  14. Kad ga vidim kako hvali knjige, shvatam da moji apeli i nastojanja u proteklih nekoliko godina nisu bili uzaludni.

  15. vakcine su samo nesto cemu ti dajes puno paznje kao metodi opresije, a ja ne tolko puno

    Tek je na pola doduše momak, trebaće mu još koja godinica.

  16. jbg sto se celta tice vrv je jaci u svim teorijama zavere od krezavaca nepismenih koji nece da se vakcinisu jer su naprosto retosi, ali iako ozbiljnooo upoznat sa materijom procenjuje istinski pravac istine i reaguje pravilno.

    Kako dolazi do toga

  17. znam o cemu je knjiga hvala al nisam je procitao

    pa to ti kazem uzmi sutra kupi, iznajmi i procitaj

    evo i ja cu jednu sa ove liste sto ti dadoh, samomotivisao sam se sad, nadjoh je na polici stoji tu a nisam procitao.

  18. apsolutno, citanje je majka. Bukv me gleda polica sa bar 30 dobrih knjiga kojima se opirem

  19. Belu grivu pročitaj ako te ne pukne emocija na kraju evo ne znam

  20. Covek koji te savetuje da udaras glavom o krevet da resis medicinski problem ne moze biti zlonameran

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.