Vaccina

  1. Sta fehmiu i dzojs, ja mislim na uliks gastro bar u podgoricu

  2. Uliks Kotrri - klasican nemac pojma

  3. Razvija se prva antivakcina

    Totalno mijenja znacenje izraza "poremeceni antivakseri LOL"

  4. Inverse vaccine

    Antivakcina?

    Brt nemojte da vas Melkor uči engleski

  5. Antivakcina, el to nesto za odvikavanje

  6. Naci fazon uzmes dve vace i bustera posle tri antivace i celt nevakcinisan ko i ja

  7. Jel možemo i mi čistokrvni da primimo antivacu, za svaki slučaj?

  8. uzmes dve vace i bustera posle tri antivace i celt nevakcinisan ko i ja

    Ili uzmes 3 antivaccine preventivno da odes u minus pa mozes da se hotulises poslije bezbedno

  9. Naci fazon uzmes dve vace i bustera posle tri antivace i celt nevakcinisan ko i ja

    jesi uzo knjigu sto sam ti preporucio?

  10. poslusaj brata sto ti odao tajnu isterivanja vode iz usiju. svaka ideja ima 2 strane, nista nije apsolutno, nisi ti tolko razlicit od mene kolko mislis.

  11. prvo ovu sa kojom ces 100% da se slozis, onda kasnije mozes i neke sa kojim si uglavnom ok, al naidju delovi koji te malko trigeruju, al proguras kroz to, jer je sveukupno prica dobra, prihvatis da to pisao covek a ne neko bozansko bice, da razvijes moc da procitas i nesto sa cim se skoro uopste ne slazes kako bi video kako ljudi razmisljaju, da vidis da osnove jesu iste, da svi mi, dobri ljudi, polazimo od slicnih zelja i motiva, ali dodjemo do drugih zakljucka, i da naucis da ljudi nisu demoni, nego su nekad glupi, nekad neinformisani, a nekad vala i ti ispadnes glup.

  12. sa tim i najnacitaniji imaju problema, npr nas melkor ovde, koji je bez ikakve provere najnacitanija osoba na sajtu ovde, cini mi se da ponekad pati od toga. ne puno, al onako, malo.

    mislim, to ti je kao da svaki dan jedes samo leba, samo meso ili koju god potpuno jednolicnu kuhinju, jelo koje ti omiljeno. ok, bices ti nahranjen, mozda i debeo, al nije zdravo, mora preseces i necim sto ne volis tolko, bolje je za zdravlje kad je raznovrsna kuhinja.

  13. Inverse vaccine

    Antivakcina?

    Brt nemojte da vas Melkor uči engleski

    Sprdao sam se malo u prevodu, zvuči zajebanije nego da kažeš "obrnuta vakcina".

  14. Nisam celte jebala te knjiga uzecu je sl put kad mi budes kenjao

    Sad bez zajebanc imam osecaj da si u fazonu da znas da nisi trebo ispostujes propagandu al posto jesi nema nazad i sve ok, nema ni posledica sve super, al bukv znas a neces priznas sebi da si napravio budalastinu jel te nagovorili jbg

  15. celte jebala te knjiga

    Zadnje vrijeme doslo

  16. Pusa autore Jovo, bez čvrstih osećanja.

  17. Sad bez zajebanc imam osecaj da si u fazonu da znas da nisi trebo ispostujes propagandu al posto jesi nema nazad i sve ok, nema ni posledica sve super, al bukv znas a neces priznas sebi da si napravio budalastinu jel te nagovorili jbg

    misli sta ti je lepo, al nije tako :)

    od svega sto se izdogadjalo od korone sto meni sto svima, nesto na bolje, nesto na gore, vakcina mi je medju manjim faktorima.

    ovde sam samo jer iz nekog razloga tu mnogo volite da diskutujete, za kovid vakcine me, kao i pre, poprilicno boli kurac.

    razumes sta ti pricam.

    uzecu je sl put kad mi budes kenjao

    evo kenjam ti sl. put, uzni

  18. Prijatelju dvaput u istom danu treci put u istoj sedmici da me jebes za citanje ni melk to nije radio

    Moze lok

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.