Prijava

Te price oko kanibalizma i sl su skoro bas uhvatile zalet, sad se mogu cuti na svakom cosku, i zvuci jako ekstremno, al iskreno ne iskljucujem mogucnost da je i to istina. Kako vrijeme prolazi, sve vise dobijam utisak da su te "elite" jako, jako pomraceni i bolesni umovi. Mi smo navikli na ove domace mocnike, koji su uglavnom lopovi samo i govna od ljudi, ali po mentalnom sklopu se ne razlikuju mnogo od averidz Srbe. Al za ove sam sve vise siguran da su totalno izopaceni, van svih granica.

I mislim da valja ovde spomenuti i Epsteina jebenog, kad se vec prica i o pedofiliji i prikrivanju

I ja isto tako mislim Mujo. Epstein nije nikakva teorija zavere vec dokazana stvar. Takođe naišao sam na jedan klip jednog rokera koji je prisustvovao jednoj od tih žurki i potvrdio je te boleštine.
Ne mogu da se setim ko to beše.

Takođe sam gledao jedan kraći film o Pizzagate aferi ovde na Vuki ali je sada skinut. Covek je objasnio sto se tice toga i predao policiji te dokaze (poput određenih slika/kataloga malih devojcica preko jednog sajta za odeću.
I tome je pristup moguć svima sa običnim Internetom - koji znaju kako da dođu do tog dela.

ovaj prvi post koji sam okacio na temi je dokumentarac bas o picagejtu i marina abramovic se pominje

Gledao sam taj film Eru, ali nije to taj. Ovo je čovek radio na svom Youtube kanalu i stvarno je potpuno objasnio. Youtube mu je skinuo taj klip.

ne biste mi poverovali koliko je bolesnih stvari i na običnom netu, a kamoli na deep web, ali treba imati link bajo moj. a neke stvari mozes i preko gugla naći bukvalno

vec mi je par ljudi spomenulo taj dokumentarac za epsteina koji je obrisan ako imate negde okacite

Naletim danas, sasvim slučajno, na ovaj video - deluje prilično staro, ne znam zašto se ovaj kanal (inače vrlo zanimljiv) bavi tim slučajem baš danas. Inače naslušao sam se ovih priča, nažalost, i svaka od njih je apsolutno ista - iste stvari iznova i iznova. https://www.youtube.com/watch?v=c2ioRBNriG8

OMG OMG pa dali je sve ovo moguce

Zašto ne bi bilo? Pedofilija i žrtvovanje dece idolima se vršilo još pre 5 - 6000 godina. Oko 2% ljudi u Americi je danas, na neki način, uključeno u satanizam, a i pedofilije nema ništa manje nego pre 100 godina, naprotiv. E sad spojiš ta dva i zapitaš se - zašto ne bi i neke od javnih ličnosti praktikovale te stvari...Naprimer ovi ultra premoćni likovi https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBF_enRS813RS813&sxsrf=ALeKk03cRm009saEI8JBXPBQK7wJCod0DA:1596558819687&source=univ&tbm=isch&q=rothschild+party&sa=X&ved=2ahUKEwiyr72K_YHrAhURsXEKHRwbAEYQsAR6BAgJEAE&biw=1366&bih=663

Je l igro neko Crusader Kings 2 Monks and Mistics DLC pa kad te kastriraju pridruzis se Satanistickoj crkvi i žrtvujes decu da ti izrastu jajca da mož da napraviš naslednika XD

ma zezam se.i ja sam pomislio da to nista nije novo.bogat i mocan covek, pedofil..pojava starija od biblije..za marinu mislim da jedu govna samo zbog njenog izgleda.umetnost joj nije ni za kurac a ne verujem ni da je nesto mocna ima bogatijih umetnika od nje 500 puta

skroz nebitna pojava na nekom globalnom nivou, mislim na ovu gaduru Marinu

Mislim da se taj film zove Pad Kabale

Inace kabala je magijski koncept unutar judaizma, a svi mocnici sveta su askenazi jevreji odnosno hazari sto bi reko Dejan Lucic

nije pad kabale, pad kabale je transfer blama teski i moze samo da odvrati ljude od verovanja u picagejt i pretvori u 5g zaveru