Prijava

Srpski jezik je kurac od jezika.

Srpski jezik je jedan od najboljih, najpragmatičnijih jezika na kugli zemaljskoj. Svaki glas ima odgovarajuće slovo, šta kurac engleski izgovaraš ista slova na osamdes četri različita načina, imaš diftonge, 26 slova a 44 fonema, kurčina.

Počni od svojih postova. Predloži slovenske reči za "poenta" (teme) i "dinamika" (jezika).
Takve reči već postoje u srpskom, uzgred.

Поштено, на брзину сам одговарао и нисам мислио да је битно, али сад кад кажеш на мјесту је примједба

imaš diftonge

imaš i triftonge, 2 riječi se isto pišu a drugačije izgovaraju, imaš riječi koje su bukvalno na francuskom (fiancee), zato što su sklepali jezik od keltskog, francuskog i njemačkog. i to mi jezik, mrš u kurac. zato treba da se smanji broj posuđenica

studiram engleski inače.

Opa kolega, što si upisivao to sranje ko te bio po uši? Možemo samo da radimo u školama i to pod uslovom da uđemo u stranku. Nadam se da ćeš bolje da prođeš nego ja s tom kurčevom diplomom.

ma ništa drugo ne bih ni završio, ni za šta me bog nije dao sem za jezike. nisam se kurčio, niti baš možeš da se kurčiš ako engleski studiraš, nego da ne bi bilo posle kako sam protiv anglicizama jer ih ne znam

Ja bih izbacio mikičin, dušičin, a ubacio sve to sa C.