Prijava

Ova mi je retko iritantna. Od kalasturice i seljancice koja preko noci postane "POPULARNA" among sebi slicnih 67856 slucajeva msm realno di ces gore!
https://www.estradaboom.com/2020/07/od-malene-djevojcice-do-sultanove-zene.html?m=1

darko lazic i rada manojlovic.u toj estradi ne mozes da nadjes jednog normalnog coveka ali ovo dvoje su mi u samom vrhu odvratnosti

Zena od sultana najgora pesma 2020.

Што би реко велики малнар 'госпођо немојте се љутит мислим да сте глупи, искрено мислим да сте глупаћа' ето то је ова жена од султана.
е чујем да је добила батине било на неким порталима нешто, можда је злојава незнам.

А дарко ћоман хахаха кад је имао судар онај па као дочекују га и подржавају неки слепци његови а лик се урокао није знао де је свиња
https://i.ytimg.com/vi/_bD_TJ6ZSuc/maxresdefault.jpg
Гроооооооооооооооок штаје ово малума оронуо

Tebra, pustio drugar neki muzicki kanal sad za novaka i ide to govno i cujem antitalenta i gulanferku kako zavija u konstantno istom tonu neki retardirani tekst na cemernu turkoidnu melodiju i bio sam u fazonu da pucam u televizor

Nemoj brate Darka, umro mu cale.

https://www.youtube.com/watch?v=6GtvC6-dbzY
доза иритације од ове жене од...

koga boli kurac sto je darku umro cale.a ono kad je dosao helikopterom u selo haahah.najveca svinja i dzovan svih vremena je darko

Hahah obozavam te labo

mi smo evropejci, razumemo se.nisam video ovu reklamu pre.e vise ni puskom ne bi mogli da me nateraju da udjem u meridijan

хахахаххахахахахах ал озб какве везе има ЋАЛЕ ХАХахахахахах лабоквв волим те

pa nisam ja pomenuo cala, stratimir je.tesko nas je razlikovati

Ма знам ајде скините заставу јебену америчку

ja ne mogu volim je..a lepa rada.muskarci kad je vide svrse u gace.grrok ggrok.nju forsirali kao neku seks bombu.

хахахаха има слика кад има зубе као ланац од бицикла ал добро

da pa je brena vodila da joj srede zube.tad je dobila na samopuzdanje.samozadovolljna rada.ona debilka je izgleda stvarno poverovala u te clanke da je seks bomba

Ni ja, mogu jedino u maxbet zbog one tri mada mi je ona gulanferka antipaticna msm ima ih ko govana. Ali su zato one dve plavuse prekrasne. Kupicu neku u Albaniji kad budem hteo da oformim porodicu, odem lepo i pljus 5 soma eura i cao ovako kad gradis vezu radi ti instinkt ono "save my woman from rest of the world" i onda dovodis sebe u bolesno stanje opsesije treba se sibam sa svakim ko mi pogleda zenu plus stalno treba razmisljam da li ce me prevariti ko ova zena od sultana msm vidis kakva je i onda ce me strpati u zatvor zbog porodicnog nasilja i skapiram ja sve to i kazem sebi zajebi to sve i jednostavno se igraj ali ne daj da te prevare naravno i uvek drzi distancu u emotivnom smislu...

Hahah labo necu ti reci kako ali imam Radinu sliku iz srednje skole ne mozes je pronaci da mi nije receno ko je Rada na slici ne bih je nasao sto god. Mislim da je najvise zube radila imala je neke kljove kojima bi iskidala pancir ali za fascinaciju averidz biraca vucica dovoljno je da ima 500 evra ulozenih u garderobu i frizuru i malo sminke

Ma sad cu da skinem zastavu najjace zemlje na svetu jer se ne svidja vuziju gologuziju. Msm simpatican si momak ali ne znas ocigledno sta je Amerika