Prijava

teško da može nešto ozbiljnije da odgovara matorac, barem ne prema želji komentatorki ovarijum stranice, tipa linčovanja, doživotne, kastracije itd... Jedino što je ukenjao ugled sebi za ovih ~ deceniju koliko mu je ostalo, max, i to mu de dosta.
https://www.youtube.com/watch?v=zLp_miDXdXw&feature=emb_title&ab_channel=BojanRajevi%C4%87
iz klipa se vidi da je ozbiljan psihopata, sadista, kreten, majmunčina... nazovi ga kako ti volja. Jedino da sam krene da priznaje šta i kako je sprovodio sve to pa da mu repnu neku ozbiljniju kaznu, ovako ako se brani i negira teško da će da mu iskopaju neke dokaze sem svedočenja, ali to može da pije vodu samo na ana.rs i na ženska posla.
tako su i baku praseta napadali, te pedofil, silovatelj... ide na robiju. Ide kurac, klinke mu same dolazile, imao dokaze u telefonu, razmene poruka, snimao kamericom, osigurao se sve, i plus posle iskeširao dobre advokate tako da su ga klinke opet izdudlale na kraju.

како год ако му буду судили трајаће 3 до 5 година

Naravno da je negirao, ko će pod stare dane da se vuče po tamo nekakvim zatvorima. Sad sledi oprobana procedura - dobar advokat, otezanje i ostao, što nas vraća na stranicu gde sam tvrdio kako mi je žao što ljudi više nisu sposobni da brane sebe i svoje batinama.
- Ćero je l zlostavljao?
- Jeste tata.
- Dobro sine, neće više.

Usereš mu se u život, svi da vide - javnost je ionako na tvojoj strani, nikome ne ide u korist da te blati i nešto javno hapsi. Pa uzmeš dobrog advokata, pa otezanje, nepojavljivanje...Pa da vidiš.

Otanji mertek, fantomka, sačekuša ispred kuće/posla, bežanija i ćao će. Tako se pre rešavalo, a prebijeni tačno znao i zbog čega. Znam 2 primera takva ranije.
Nema tu prevelike filozofije, samo dovoljna doza ogorčenosti i želja za odmazdom je potrebna. Motiv već postoji.
Pa ti ponovi to opet ako smeš.
Ti familiju u pičku.

Ne rece mi kako se tvoj profesor ponasao prema ucenicima i ucenicama.

iso sam u muzicku i bio sam u klasi profesora klavira koji je nosio seseljev bedz i bio dosta ekscentrican. mrzeo skoro sve kolege i oni njega. i na pocetku, 7 god sam imao, sve bilo ok, i vremenom baja poceo sve vise da zahteva, ajmo na takmicenja, ludilo, idemo da osvajamo, al malo je ovih casova redovnih, mora placas privatne, kod njega jedno 2,3 sata drljanje po klaviru. a mene boleo kurac za klavir, mrzeo sam da vezbam, lagao sam ga 6 godina da vezbam ko konjina i na casu pojma nemam, lik nije izvaljivao da ga leram, vrv mislio da sam glup ko kurac. kad god ne bih isao na takmicenja, bio je uzas, drao se, znas ono kad je bio sposoban da me dovede do plakanja al nikad nisam zaplako iako sam bio blizu cesto. i ja poceo da idem na takmicenja samo da bih njemu udovoljio, jer cim idemo, imamo privatne casove, sviramo, on se manje drka na mene i kraj price. msm ovo nema veze sa zlostavljanjem, nikad seksualno nista al tek kasnije kad sam bio srednja skola, kad nisam vise isao u muzicku, skapiro sam kolko je lik uticao na mene i kolko mi je sjebo ego

jebote secam se u osnovnoj bio onaj dan kad smo isli da skupljamo stare novine, hajp da tvoje odeljenje skupi najvise. posle skole odma uzeli da cimamo ljude po kraju a ja moram u muzicku odma posle skole i zovem ja njega telefonom i kazem necu doci danas, on kao zasto wtf ja objasnim. lik pao u komu, poceo da me spusta nenormalno, nije psovao al secam se bukv one reci koje su zamena za psovke sve koristio, da ne bude prostacina. ja prso od muke al posto sam picketina, otiso sam na cas sav sjeban

poenta price, u tim intelektualnim krugovima, najcesce gde postoji odnos autoriteta i nekog ko nije jos fizicki i psihicki zreo (profesor ucenik) postoji dosta zlostavljanja, seksualnog takodje, treba raskrinkati gamad

Kazen je imao poentu sa onim videom
S tim da nije akcenat na njemu kao psihu nego sto smo od dece napravili bele medvede jebene i izrastaju u tovne pilice nespremne za zivot da se snadju i zastite i eto odupru od silovanja koliko god je to moguce

Nisam ja za Titove profesore debilne da biju djecu i muce al ono da osete musku ruku da imaju predstavu o zivotu sta i kako funkcionise na ovom jebenu svetu

U životu sam radio sve i svašta osim šest stvari.
Dve nisam jer ne znam - ne pušim i ne pijem.
Dve bih znao ali nisam bio u prilici - nikog nisam ubio i nisam vodio mečku.
Dve nisam jer su greh - nikada nisam silovao ženu i nisam bio prizetko.

Pa profesor se ponašao svakako - bilo je i psovanja i vredjanja, galame, ovoga i onoga. Ali drugačije zaista nije moglo da se radi, i ne može da se radi - može kada su ljudi normalni i odgovorni, ali kada tebe zabole tuki da dodješ na probu pred predstavu, i onda gomila drugih trpi zbog tebe jer praktično ništa ne može da se radi - čovek mora da ispizdi. Pogotovo jer te tri nedelje moli da dodješ, i ti kasniš, dolaziš nespreman, ne znaš tekst, jebeš sve redom na toj sceni. I čovek ti kaže - vidi, niko te ne tera da dolaziš, naći ću ti zamenu ako ne možeš...Ali prc, svi oće na daske koje život znače - šta kurac zamena, igram, dočiću. I posle dodje sa izgovorom koji je transfer blama sam po sebi...Ali nije bilo nikakvog zlostavljanja, batina, seksualnog uznemiravanja i drugo. Dogadjalo se doduše da 40 minuta stojiš pod reflektorima i primaš packe, najradije bi pobegao glavom bez obzira - ali sjebo si i znaš da je čovek u pravu. Gluma je jako specifična. Moraš da očvrsneš, da naučiš da budeš i bitanga i djubre ako treba. Ako već želiš time da se baviš i živiš od toga, jer svega i svačega tu ima - podmetanja nogu, otimanja uloga, prostitucije, ove ili one. Moraš biti spreman da se izboriš sa tim stvarima ako dodje do njih. I svakako moraš da poradiš na egu.

Nego da, dok zdušno čekamo da se javi i 257. žrtva predatora manijaka, čisto da napomenem kako je preko noći donesen zakon o obaveznoj vakcinaciji, izmenjen ustav (naravno na silu), i sad moš se jebeš što nešto oćeš ili nećeš. Čisto da se zanimamo malo za neke stvari koje nas se zaista tiču. Mislim u redu je da drugi žele da prave budale od nas, ali da sami od sebe pravimo budale i nastavimo da se zamajavamo ovim stvarima - nije ok uopšte.

Namestila nas glumica da se sa njom zamajavamo dok oni sprovedu zakon

"Reditelj mi je otvoreno rekao da ću dobiti ulogu, ali samo ako ja isto tako učinim nešto lepo za njega. Dok je to govorio, stavio mi je ruku na bedro, a kad sam je sklonila i otvoreno rekla da ne mislim da spavam s njim za ulogu, rekao je da sam sebi upravo zabetonirala karijeru u celom regionu", stoji u još jednom anonimnom zapisu, takođe pristiglim iz Hrvatske.

preko noći donesen zakon o obaveznoj vakcinaciji

Neki link? Za koje bolesti?
Koliko znam, protiv kovida još uvek nije obavezna.

Pišu danas eminentni izvori da je obljubio i dete od 10 godina. Ono. Kad je Vučić do te mere spreman da se ponižava i čitavu mašineriju uperi u jednog čoveka, znači da mu se ovaj baš dobrano zamerio ili valja skloniti fokus sa nečega po svaku cenu. Tipa sa ovog izglasavanja zakona, ili činjenica da u Nišu ima pravu malu pobunu jer je onaj mamin tić zgazio dete i čoveka. A i sa Jovanjice, činjenice da onaj silni medicinski otpad iz Kine nema upotrebnu dozvolu i još koječega.