Prijava

А па да католичка црква и овај папа су умешани баш дубоко у све ово.

Malo mi čudno što me već niko nije napušio da sam ćaknuti teoretičar zavera evo prvi put otkako sam otvorio QAnon temu i otkako pišem o tome dočekali me zreli, obavešteni i pre svega kulturni postovi xD

Jako jako bolesno Ui. Svega. Na kraju, dvadesetak ljudi koji su trebali da svedoče pomrli na prečac, pregazili ih vozovi, nadjeni po kanalima, otrovani...Žena koja je razotkrila čitav pedo prsten poginula u saobraćajnoj nesreći. Ljudi koji su vodili istragu naprasno poskidani, ubačen novi tim koji naravno ništa nije uradio. Ovde ko zna ko je sve bio umešan, pominjala su se baš zajebana imena - da je ovo isplivalo, ko zna kakav bi bio epilog.

Na kraju, dvadesetak ljudi koji su trebali da svedoče pomrli na prečac, pregazili ih vozovi, nadjeni po kanalima, otrovani...

хахах дефинитивно модус операнди клинтонових

Gadne stvari. Ali neverovatno koliko toga ima. Ova dva lika su mi naročito odvratni https://www.abc.net.au/7.30/disturbing-child-abuse-case-links-australians-to/4795348

...Ukratko, dva gay lika su usvojili klinca iz Rusije i silovali ga od druge godine, zajedno za drugarima. Klinca su tako isprogramirali da je odrastao u ubedjenju kako je to sve normalno, i objasnili mu šta sve treba da izlaže ako dudju neke zle čike i tete da se raspituju. I klinac je stvarno lagao. Ne znam tačno kako su ih izvalili, saću pogledam.

ух да ја се сећам приче

Da pazi foru, pojavljuje se stvarno ovaj trouglasti simbol - boy lover.net. Ne znam da li će mi murija banuti na gajbu ako posetim stranicu. 70.000 članova širom sveta, pa ti vidi.

A onaj Austrijanac što je držo ćerku u podrumu godinama je koristio za najodvratnije stvari dok niko nije ni znao da ona postoji užas

Ето, то је један од сајтова у мору истих.
Гледам овај Дутру досије, кацмо већ код Белгије, мислим да сам чуо причу негде да је овај принц Белгије Филип ваљда исто дофил тешки, али, нисам сигуран.

Лично знам за овај клип, не знам је л прави, али, ништа чудно ако се десило заиста.
Па она вампирчина баба краљица рептил по некима хахах

Iskreno me čudi kako ga i dalje ima na yt

А добро, има млого клипова који вероватно не би требали бити на ЈТ али јесу.

Одгледах овај Дутуро досије, овај део на крају практикују сви моћнији, као што рекох горе, постоје приче да Клинтонови сараднике своје тако елиминишу, било их је гомила у последњих 30ак година.

све вас чека ВИА ДОЛОРОСА умоболници болесни мртви све ће душе ваше бити измрцварене све вам најлепше желим у животу ал за вас спаса нема ваша судбина је запечаћена . а за издајнике српског рода који систематски уништавају овај народ имам исто да поручим сви пулени ми6 бнд.а и мосада све вас чека виа долороса семе вам се затрло , малена су вазда сва земаљска царства сви ћете патити и молити за опроштај

којем се Богу молите тако ће те и проћи душа ваша , мрш

ode ova tema u picku materinu uz melkijadesa i triforsa.

kolko ja kapiram, ova deca su zavrsila kod parova, sto kod nas sto u inostranstvu, koji su dali pare kako bi dobili usvojeno dete brzo, a ili nisu hteli da idu kroz ceo proces, ili iz nekog meni nejasnog razloga nisu hteli decu iz sirotista, nego oce valjda svezu. ne razumem bas razmisljanje.

iz cele price to se radilo na veliko, i ne izgleda neverovatno. ono sto mi je neverovatno je cinjenica, da ukrades neko zivo dete i prosledis ga nekome treba poprilicna logistika. nije da jedna babica to sama uradi pa iznese dete u torbi iz bolnice posle smene, nego treba da su upleteni i doktori u to, bebu neko treba cuva prvo i jos x stvari dok ne dodje gde treba, a ako se to radi na veliko nekako bi ocekivao da ce da se izlane jos neko sto ucestvovao osim roditelja.
mada ko bi ga znao, onomad u jugoslaviji lako neko nastrada ako pomisli na tako nesto.

i ono sto mi je jos cudnije, kako neko dodje recimo par koji ima para da kupi tu bebu u nemackoj ili ovde i kaze evo imamo dete, daj mu licnu kartu? jel niko ne pita cekaj bre lebac mu jebem, odakle ti dete odjednom, nit priso bolnici, nit nista?
da sam radnik u opstini/bolnici, da vidim neki par koji se tek tako pojavi, imao bi tonu pitanja.

tj, jedino bi moglo da prodje ako je ceo drzavni sistem upleten uz babice i doktore, pa dobijes papire o usvajanju i sve sto treba, ali sve to povecava broj ljudi upletenih u sve to, a sto vise ljudi to manje mozes nesto da drzis tajno, kao neku zaveru (izvini melk, trifors)