Prijava

Nakon skoro godinu dana se ulogujem i vidim da ste gori nego ikada. Ne znam da li se zajebava zap,ali je dosta mracno cak i za standarde ovde,pogotovo ovo pominjanje zene koja ga nalazi.... Zap ako je 10 posto tebe ozbiljno potrazi pomoc jbg. Ako se zajebavas onda i nije neka fora iskreno.

Ne valja kad nećeš, ne valja kad hoćeš da pomogneš, kakav smo to narod.

Napravi navijačku grupu i na jugu viči vučiću pederu.

već četvrta stranica kako zapata hoće da se rokne.

Sve sam blizi toj odluci i mislim da će mi to biti najbolja odluka života. Razlozi nebitni lool nije ovo psihoterapija elem:

Tablete su mi kul i mogu ih nabaviti kolko oces koje oces, ali nisu bas pouzdane ko sto se prica. I malo su mi zenske

Druga stvar, ne zelim tom sto ce da cisti scenu samoubistva da napravim poso golem, tako da otpada skakanje s visine i kobejnovanje. Parcici mozga bljak

Mali kalibar kroz slepoocnicu je kul, al ima i tu dosta krvi, ne zelim bliznje da istraumiram kad me nadju

Secenje vena bih izveo perfektno, lako se cisti ako si u kadi s vrelom vodom, al opet traumira tog ko me nadje a to ce vrv biti supruga

Znaci sve se svodi na neki otrov al koji je brz dostupan i bezbolan, esenciju necu pijem loool video sam par takvih slucajeva, jos i prezive a namuce se.

Da platim nekog da me upuca, vrlo primamljivo, em moja familija ne nosi stigmu da ima samoubicu, em brzo sve gotovo bude, em nema šanse za premišljanjem i pišmanjenjem...

Iskustva?

Porazgovaraj sa nekim sebi bliskim o problemima koje te muče. Sve se može rešiti. Nije poenta odustati, da odustane može svako, poenta je izdržati i pritom uživati na ovoj zeleno-plavoj planeti koja itekako ima šta da ponudi. Ako ti je trenutno loše to ne znači da treba da odustaneš, sve je prolazno, pa i teški dani, zato budi jak, izdrži, bori se za bolje i uživaj u lepim vremenima od kojih će ti ostati lepe uspomene. Rekao si da imaš familiju, samim tim imaš krug ljudi koji te voli i kome je drago što te ima i što postojiš. Porazgovaraj sa nekim, zapiši sve probleme na papir i rešavaj jedan po jedan, od najlakšeg i najtričavijeg ako treba. Nek je neka glupost ali počni od nečega na bolje. Reci nekome nešto lepo, lepo će ti se vratiti, razmisli koja je privilegija biti živ, imati porodicu, disati, videti, osećati, sve te male stvari koje uzimamo zdravo za gotovo. Sve te besplatne stvari zaboravljamo a treba najviše da ih cenimo i budemo zahvalni za njih. Tako je lako samo porazgovaraj sa nekim, imaš snage sigurno, treba ti neko da te sasluša, razume i da ti pomogne. Ako ovo nije neslana šala, a nadam se da jeste, slobodno mi piši u PM šta te muči.
A vi ostali ga ne zajebavajte, gledajte svoja posla, ako nemate ništa pametno da napišete nemojte ni da pišete.

budi jak, izdrži, bori se za bolje i uživaj u lepim vremenima od kojih će ti ostati lepe uspomene

I JA SAM UZ TEBE BUDI JAK ZAPATA

A vi ostali ga ne zajebavajte, gledajte svoja posla, ako nemate ništa pametno da napišete nemojte ni da pišete.

U jebote ako si nam reko

Ovo je osetljiva tema i za to zajebavanje, da ima moderatora i da se sprovode pravila sajta, bi lepo bili banovani a ne svako da iznese svoje "cenjeno" mišljenje tamo gde je najmanje potrebno i poželjno!

svejedno neces biti prvi koji se ubio sa vuke, bolje bataljuj ubijanje
nadam se da je ok lik i da se zajebava

Prvo se polij benzinom, posle jednu ruku lisicama zakaci za neku ogradu, drugom rukom baci kljuc sto dalje(nema da se predomislis) i zapali se(preporucujem da pored sebe ima neki molotovlijev koktel, da se sto pre podlozis).

Zamisli da će žena morati da ti se uda za drugog čoveka i da spava sa njim i da se kupa i odustaćeš

проблеме често не видимо док не буде касно. Озбиљне ствари треба озбиљно схватити. Можда се неко с овим шали, па ће се шалити и други пут кад види да се народ прима на то, а кад размисли озбиљно о томе, ко зна шта је у стању да уради. Само полако, решење сигурно постоји.

Kris Moltisantija žena (kupa se)

svejedno neces biti prvi koji se ubio sa vuke

ко се још кобејново?

зашто се сајт претворио у 4chan roleplay

зато што је на самрти

Rosoneri 2014. cini mi se. Ne znam detalje ali bio je u depri dugo