Prijava

Par random mislim na ovu temu, koje se uglavnom odnose na period kad dijete malo poodraste, od tinejdžerskog doba, pa na dalje:

1) Nastavite sa djetetom igrati karata, šaha i kad malo poodraste. Drugim riječima, nastavite neke kul zajedničke aktivnosti koje bi trebale spriječiti da se dijete od vas odrodi.

2) Nemojte previše pomagati djetetu oko malih stvari. Nek sam uči kako da veže pertlu, pa na dalje... nemojte mu raditi vi domaći... (pomozite mu, ali nikad vi da radite za njega), pustite ga da i on učestvuje u kućnim poslovima, i to ne samo kao eto ponekad, nego da mu bude obaveza, da zna da se to mora raditi... znači pranje suđa, da se zna kojim danima red na njega pada, itd...

3) Ali zato kad su u pitanju velike, krupne, strateške stvari, uvijek mu pomozite, i nek zna da ima u vama podršku. Kad na fakultetu uđe u krizu, nemojte drvlje i kamenje, što ne učiš, ljenčugo, neću te ja finansirati, nego zajednički ganjajte neku strategiju da se problem prevaziđe. Kad ga na poslu handre, pomozite mu da se bolje postavi, da traži povišicu itd...

Samo nemojte nikad da se on zbog te vaše pomoći osjeća kao da je nesposoban ili da ne može ništa sam u životu da uradi.

4) Na isti taj način, očekujte i vi od njega pomoć za neke krupne životne stvari. Tako se navikava na ulogu odrasle osobe, i odnos iz vaspitačkog, prelazi u neku vrstu uzajamnog pomaganja i partnerstva na ravnoj nozi.

Brate,koji si ti smarac.

Postoji šansa da jovor, koji sam po sebi nema moronska shvatanja kao melkor, eidvs i trifors, da je sasvim ok osoba za bleju uživo, zanimljiv, duhovit. Ali je nečitljiv jebeno.

Siguran sam da je to moguće, ta diskrepanca. Lično sam lord pisane reči, a uživo potpuno neprimetan i neinteresantan.

Vjerovatno ste u pravu obojica. Smorio sam za medalju.
Ova tema mi je lično zanimljiva, jer dosta neke stvari povezujem sa vlastitim iskustvom sa svojima. Zato se toliko raspišem. Nastojaću da izbjegnem da ponovim iste greške u odnosu sa svojom djecom ako ih budem imao, koje su oni pravili.

D I S K R E P A N C A
I
S
K
R
E
P
A
N
C
A

rekli smo da se prijavi ovde kad se južno od kragujevca pojavi nova reč

Jednom radio s ćaletom i burazerom neke gelendere od kovanog gvožđa kod nekog gastera pre nekih 15 god, priča on ima 3 ćerke sve rade u Beč neki kurac i sina najmlađeg koji eto tu je s njim i sa svojom majkom i ladno mu donosi doručak na platou u krevetu, kaže nam da prekinemo s poslom od pola 2 do pola 4, tad mora tišina jer mu je to period za učenje. Rekosmo dobro, mada imamo još malo pa da završimo što da prekinemo, ali ne ne, nikako, Darko tad uči i Nato jebeni tad obustavlja kopnenu invaziju fazon.
Kao ajde jbg, ce cekamo 2 sata, cu odmorim, cu jedem, cu popijem jos 2 piva boli me kurac.
I posle drugog piva krenem u kupatilo da pišam, prolazim pored darkove sobe, čujem pika se soni dvojka tvrdo, kaki kurac učenje pičke materine.
Darko uživa u životu, privilegovanog statusa kao jedini muški naslednik u dobrodržećoj gasterskoj porodici. Darko može sebi da priušti da jebe Sandru Afriku u Nachtwerku.
Budi kao Darko

a ti brt radi gelendere... e živote napredna crveno bela stranko

Pričati sa decom kao da su ravnopravni, ne lagati ih od malih nogu, tipa ,,decu donose rode'' i sl., naučiti ih od najranijih dana da misle svojom glavom, da rade, da budu kreativni, duhoviti i odgovorni ljudi.

Ajde pusi kurac sa nekropostovanjem debilskih tema.

01. Ime: (Nije upisano.)
02. Vukajlijski pseudonim: Srpski Del boy.
03. Zemlja porekla: prostor obe nekadašnje Jugoslavije (Srbija, Crna Gora, BiH i RS, BJR Makedonija, Slovenija i Krbavska).
-------------------------------------
O meni:
- Pacifista i boem u duši,
koji voli umesne šale,
čak i na svoj račun.
- Član vukajlije od one godine, koja je 75. godina po redu, od završetka II Svetskog rata.
- Jedan od prvih 20 najpopularnijih autora definicija 2020. godine (12. mesto).
-------------------------------------
Vukajlijska ambicija:
- Voleo bih da makar jedna moja definicija, bude odabrana.

Prati Pošalji privatnu poruku

1. Poštuj mater njenu
2. Ne deri se
3. Ne udaraj
4. Ne seri
5. Ne kenjaj
6. Igraj se
7. Pričaj ma koliko ti je tema bezveze ili si umoran
8. Idite negde i zebavajte se kao kad ste i vi bili mali, pokisnite,uvaljajte se u blato, jedite sneg zajedno
9. Kupi mi jebeno dobru igračku
10. SHVATI DA JE TO SAMO DETE I DA NEMA POJMA NI O ČEMU!!!

Kad ovo ispuniš, znaj da si, što bi moja Mašinka rekla, TATA KRALJ!!!

... nakon 45 dana...

-Ćao.
-Hi, km, tataaaaa,
- Srce moje lepo.
- Kako je bilo na ekuziji, si mi kupio nešto?
- Ti znaš da kažeš š???
- Daaaaa, naučila sam.
- I slovo č???
- Pa šta ti je tata? Hehehe
- Ništa ćero, ajde, idemo da malo vidimo babu i dedu.
- E tata, jel znaš da nikom nisam rekla našu tajnu?
- Koju bre tajnu?
- Da se ti i ja volimo najviše na svetu.

... kasnije, iste te večeri, vino je razbistrilo sve...

Bljuv.

Bljuv???
Teraj se u pičku materinu!!!

Bata gugi
Guta kurac dugi

Šta, još nije došao majstor za klimu?

Evo:

ELEKTRO - servis bele i rashladne tehnike i klima uredjaja

Slavke Đurđević b1/3, Jagodina 35000, Serbia
+381 35 8245834 https://g.co/kgs/cMpZC7