Prijava

ja ne znam da li sam ja jedini lud ili mi preovladava brđanski gen ali mene sezonska depra hvata ljeti a ne zimi ko sve ostale, neverovatno mrzim ljeto

Hm jel zivis na moru ili si porijeklom negdje s obale?

Puko si brt, ne mogu rečima da opišem koliko mrzim zimu u usporedbi sa ljetom

ja ne znam da li sam ja jedini lud ili mi preovladava brđanski gen ali mene sezonska depra hvata ljeti a ne zimi ko sve ostale, neverovatno mrzim ljeto

I ja ga ne volim puno, volim planinčine, ne more.
I ne trpim visoke temperature, sparinu, pre bih da se mrznem nego da se gušim od toplote. Nerviraju me insekti, gamad razna, komarčetine, gmizavci, sve što izmili leti pa i sami ljudi. Kad sam pored vode okej je ali ni blizu ga ne volim kao hladnije vreme. Najviše volim jesen.

I ne volim da gledam svuda gole i polugole ljude. Mrzim da vidim svačiju kožu, malje i tako to... to me izluđuje... Volim obučene ljude. Ja sam za neko ono vreme sibirskih zima, kaputa, vozova, šubara i nekog gospodstva. Zašto moram da vidim svačiji znoj, bubuljice i slično, i zašto oni moraju da vide isto mene? Mislim retko se i skidam van kuće, čak i na 50 stepeni ja sam pokrivena, sem na bazenu i slično. Ali i tad se krijem nekako...

Ako si s mora mozda ti je depresivno zbog prevelikog hajpa ljudi sa strane koji dodju i zive ga na maks a tebi je to svakodnevnica i ne osjecas isti hajp

To mi nekako ima logike isto kao ja kad odem na skijanje na nekoj od olimpijskih ljepotica i vidim gore strance koji partijaju ko da su na chamonix a meni tu 15 20 min sve, dosao da bacim koju žicu i vratim se u svakodnevnicu

Grozni debeli ljudi sa dlakama fuuuj more plasticne kese puno naroda seru pisaju u plicak

čak i na 50 stepeni ja sam pokrivena

Htedoh napisati Pliduu lajks dis, ali sam previše dingospow za tako plitke komentare

Inače nisam fan mora i leta općenito .

Tri ejda za kamenog

Ejd - merna jedinica za dingospodstwo

Leto je bilo kad si otišla
Ovo leto me na tebe podseća

Grozni debeli ljudi sa dlakama fuuuj

Hahahhaahha ne kažem to, mislim svi su oni ljudi, nego ne zanima me kako iko izgleda, samo mrzim što svašta primetim bez da želim...

Kese i smeće užas, zapečeno, ma ... au grrrr bljuv

Htedoh napisati Pliduu lajks dis, ali sam previše dingospow za tako plitke komentare

Ostani gospodin. ☺️

Isto sunčanje, zašto jbt? Koža nenormalno boli nas nežne i svetle puti nakon toga. To je samopovređivanje. Samo jer neko voli prženu ribu? Ne želim.

Avvi kako komentarises da moze na zimovanju da se pocrni

u pravu si plidu, živio sam do 12. na moru, zgadilo mi se sig

Avvi kako komentarises da moze na zimovanju da se pocrni

Pa to najbolje znam. Na planinčinama si suncu bliži. Ne zovu ga džabe planinsko sunce. Nemilosrdno je. Sneg, a ono ošamućuje ... u vodi se najbrže izgori ili pocrni. Udeš u topao đakuzi i kupaš se dok je okolo led ali ako je sunce i vedro itekako ćeš izgoreti. Lice naročito. Neću. Volim da se kupam kad je napolju zima u toploj vodi ali kad je oblačno ☺️☺️☺️

Vradžbine

Solarijum baje većini žena današnjice, nažalost.

Bay of Islands.
To je jedan zaliv pun ostrva.
Nalazi se na Severnom ostrvu, koje je severno ostrvo.
Jedna od većih atrakcija je Hole in the Rock, nikad ne biste pogodili, ali to je zapravo jedna rupa koja je okružena solidnom stenčugom.
Maštovitost kivijančerosa pri imenovanju geografskih pojmova lijepe njihove lvl 800.

Prošlog leta sam bio na jezeru Rotorua, što na Maorskom znači “veliko jezero”. Pored njega je Rotoiti, što znači “malo jezero”
Imate 3 puta da pogodite koje je jezero veće od ta dva.
Ni domoroci ne zaostaju u maštovitosti.