Prijava

Al jedna od najogavnijih stvari koje ljudi rade na drustvenim mrezama su one fotke de se vidi sta klopaju kad sednu u restoran a hrana taman stigne, nestvarno

Ma to je kompleks opasan, fejkovanje i kurcenje bez pokrica.

Najjace kad muski to rade da privuku ribe lool pa buraz ona namirise pastetu na kilometar, ne mozes ti “kvalitetnu”sponzorusu uhvatiti na foru, ona sto te pogleda zna koliko ti taj bmw ima kubika i mozes li ga sipati

Pa dobro mora se pokusati. Na kraju krajeva mozda ona i nije sponzorusa vec samo izgleda tako. Samo da ja nju osvojim a posle cemo lako

Cim bude moja vise nece biti kurva

A ja cu prestati da se trosim

Mi smo jedan region, a verujem i šire cela istočna evropa, koji odiše tim buđavim paštetarstvom koje vapije za jeftinom ekskluzivnošću

Skoro u nekoj kafani slušam dva stola od mene lika kako prodaje priču nekim ribama o restoranu u begeu na čija vrata zvoniš pa te batler osmotri i klasno odredi i tek onda ako prođeš taj statusni rendgen možeš unutra da prospeš pola prosečne plate na ručak. Implicirano je znači da je on pušten da uđe

Malo me blam bilo. Ali nije to ništa kad se poredi prisustvovanju debatama, ozbiljnim diskusijama ili čak i usputnim primedbama o patikama kod ljudi starijih od 15 godina. Patike, statusni simbol. Patike ljudi

Tako da je kurčenje bembarom gospodstvo u poredjenju

Svi vole jeftino i fensi, kada si bogat onda volis skupo i fensi jer nisi ti tamo neka sirotilja

Brat ide na kampovanje u istru kod labina, 150 evra 10 dana parcela, struja voda vc kamping, bleja

Bukv ta spika bogati vs sirotilja je tesko precenjena

Najveci deo bogatih su iznikli iz sirotilje a zadrzali mentalitet i dalje i onda je merilo jebati ove koji su bili kao ti nekad.

Sirotilja = bogati

pa te batler osmotri i klasno odredi i tek onda ako prođeš taj statusni rendgen možeš unutra

ocular patdown

Opet trošite pare u dokazano neprijateljski orijentisanim zemljama to mi nikad neće biti jasno

ja kad vidim da se neko obnovio ili da ide na neko zajebano ljetovanje meni drago skoro kao ja da sam u pitanju.

Moj najbolji drug iz detinjstva je skoro išao u Egipat. Javio se samo meni jer zna da se radujem kao da sam ja imala priliku da odem. Inače mi je životna želja da vidim Piramide... Pitao me je šta da mi kupi, ja sam mu rekla sagni se kad si blizu Piramida i ako te je baš sramota, jer nije sloboda kao ja, pretvaraj se da vežeš pertle na patikama i uzmi jedan kamenčić koji ti najviše ide uz mene. Međutim doneo mi je svašta sem toga ... Valjda ne sme da se priđe blizu, vodiči nisu dali, šta li ...Malo je reći da sam baš bila skenjana taj dan.Jbt tražila sam samo kamenčić...

Opet trošite pare u dokazano neprijateljski orijentisanim zemljama to mi nikad neće biti jasno

A dobro, ima lepih i dobrih stvari za videti svuda. Kao što svuda ima dobrih i loših ljudi. Nemoj tako da gledaš ...

Najjace sto ljudi na rubu egzistencije nemaju nikakvih kompleksa, svoju muku muče drugog ne gledaju al ovaj neki srednje stalez sto bi da se pruži duže od jorgana, oni su najljubomorniji samo gledaju ima li ko i koliko sta te briga gledaj i ti da zaradis za gran canariu drugi imaju pa imaju neovisno od tvoje ljubomore

Ovo je takva istina! Nemamo ni vremena da se bavimo time.

Raspisali ste se ☺️ Dok pročitam...

Ali nije to ništa kad se poredi prisustvovanju debatama, ozbiljnim diskusijama ili čak i usputnim primedbama o patikama kod ljudi starijih od 15 godina. Patike, statusni simbol. Patike ljudi

Moje koštaju 700 dinara, starke na sniženju iz Pepca.

O ostalim odevnim komadima da ne govorim. ☺️ Najzanimljivije je što ja hodam u njima ko da su od zlata. ☺️

Džaba nekome Versaće ako ne ume da ga nosi. Vidi se odma brend, po čoveku.

Ljudiiiii aviiii je krindz

A jesam krindžerka, jbg. Neko i to mora. Štaš...