Prijava

Najveće jezero na svetu je zasigurno veće od oba ta tvoja, tako da šah mat maćoree

A moj komentar na tvoje "čvarenje" bi bio otpr: Aga ti žeeeveeeš e

Neka vi solite guzcu na raznim stranama sveta, ja sam u Rijeci ko i uvek

Zašto se okidaš braćajzla, ne veličam uopšte moje prebivalište, štaviše dapače dagušče daćurče :-D

Rijeka prepicka Rotorua skrndelj baba

Ljeto volim, jedino doba kad je grijanje besplatno. More ne volim, jer odmor podrazumijeva odmor od ljudi, a to na moru ne možeš, osim ako si kupio privatno ostrvo. Dakle, ljeto da, ali na visini/planini, bez prženja na plaži.

Imaju privatne plaže, mali celte

Kuće za odmor i to, bar ovdje toga imaš dosta. Dobro je malo čovjek da se plakne u slanoj vodi, 5 dana barem

Dakle, ljeto da, ali na visini/planini, bez prženja na plaži.

Moj čoek. ☺️

Che-Vu, koliko znam Balaton je najjveće u Mađarskoj, ogromno jezero, bio sam jedne godine tamo, bukvalno nema razlike more i Balaton što se tiče svega osim same vode, sve vrvi od ljudi, odlično sređeno, i cepaju one jedrilice kao nenormalni, vredi posetiti.

Misliš Blatno jezero kako se zvalo u stara dobra slovenska vremena pre nego što su zli ugri zaposeli tu teritoriju

Rotorua je veće od Rotoitija.
Nigde nisam spomenuo neke globalne pretenzije.
To što se svi osećate prozvanima najviše govori o vama.

Sirotinja se trigeruje

Targetovanje gde ces provesti odmor je cista lejmara

Kao e e idem tamo i tamo al ne obracajete paznju je LEEEEEJM

Znas koliko me boli kurac za tudje misljenje o mojim postupcima, samo dijelim ideje ako neko nema za ljetovanja za to me mnogo zabole patka nemam ni ja za mnogo stosta pa ne kenjam ljudima sto imaju

Ajde opusteno, ako se vec neko prima ne mora odma e vid sirotilja vas problem sto ne idete gde idem i ja kmeeeeee

To je nasem narodu ostalo od komunizma da gledaju koliko drugi ima jer svi moraju da imaju isto pa im krivo sto danas neko ima vise.

Inace nemam obicaj da djelim ista iz zivota sto bi neko mogao shvatiti ko “humblebrag” jer ljudi su zavidni i primitivni, ne do bog da im kazes da vozis kabriolet odmah misle da si peder ili kompleksas, ja kad vidim da se neko obnovio ili da ide na neko zajebano ljetovanje meni drago skoro kao ja da sam u pitanju.

Tako i treba podrska. Svako je za nekog drugog sirotinja tako da to kurcenje je besmisleno. To sto neko ima vise ne znaci da i dalje nije sirotinja makar isao x3 na odmor godisnje.

Sve drugo je lecenje kompleksa

Inace palim na krit za 5 dana looooooooool

Najjace sto ljudi na rubu egzistencije nemaju nikakvih kompleksa, svoju muku muče drugog ne gledaju al ovaj neki srednje stalez sto bi da se pruži duže od jorgana, oni su najljubomorniji samo gledaju ima li ko i koliko sta te briga gledaj i ti da zaradis za gran canariu drugi imaju pa imaju neovisno od tvoje ljubomore

Gde nemaju, svaki stalez kao grupa uvek ima komplekse. Samo se ovi targetuju ko ima soma dinsa jacu platu u fabrici.
Komplekse moze da nema samo pojedinac i to ne konstatno. Takvi smo, to radimo mi