Prijava

Gore od horora ovo sa ajkulom jbt

Bas je uzas

I aj sad zamisli uzeo si kredu za odmor, hurgada ti se bas dopala palis za 10 dana, uplatio si u celosti. Sta da mislis o zivotu jbt

Ili fora da si sad tamo a receno niko ne sme u vodu nema kupanja

renta cara

rent-a-Cara

a ova majmunka što snima sa ovim nezainteresovanim o majn got o majn got

Uprpila se posle zestoko.

Evo primer negativne prirodne selekcije, debela britanka sedi u kaficu vice omajgod mlad decko pliva i biva laka meta jbg

Zasto nije ostao u kaficu majmun

Čim su Srbi prestali da skaču sa litica i ubijaju ajkule doskokom na njih - ajkule kolo vode.

https://youtu.be/p2r9zm40S28 Apropo silnog naleta užasnih snimaka na twatteru...

Ja cu na cvarenje u paklu a vi slobodno idite sa Palmom u Grcku... Isti vam kurac to i onako

Poremeceni Antivaksr
https://youtu.be/p2r9zm40S28

pirsing na usni uočen - mišljenje odbačeno

Smoklja voli samo pirs na pupku

2 definicije, avatar Americkog debilnog klinca od 12 godinica< njegovo misljnje treba da slusate :)

Smoklja voli samo prs u dupku aahhha

Psihijatre jer ima neka problena

Ja samo hocu da kazem da nicije misljnje ne treba da slusate narocito na netu, slusajte samo mame i tate, bake, zene ili tako nesto, ludaci...

A ove sa TV jos manje treba da ih slusate..

A ko ti kaže da ih slušamo? Mnogo vas ne volim. Ta branša mi je nepotrebna u medicini. Trebali bi imati svoju granu nauke u kojoj samo proučavate mozak i ne približavate se ljudima.

Pa da, ljudi danasnjice nemaju mozak, zaboravio sam, tako da nauka o mozgu je potpuno nepotrebna.... trebalo bi svi da proucavaju ganglije beskicmenjaka mozda se sazna nesto o visoj to jest superiornijoj inteligenciji.

IQ hobotnice je nadrealno velik, pričaj nam o tome

Ja cu svoje telo donirati nauci kad umrem od crne magije to jest pasulja i tarot karata...

IQ je izmisljotina i prevara cista... dodju neki Engleski idioti u neko africko selo i pitaju crnju kako se zove Engleska kraljica on kaze pojma nemam, a moron ce naravno koji idiot, pisi skor 20 IQ nije ni covek aj da ga porobimo nece se Bog ljutiti jer je samo zivotinja, vode ga kroz savanu napadne ih lav, crnja se samo izvuce, jer je brzi od gazele i snalazljiviji od hijene, napisa im se u mrtva usta i ode.