Prijava

I čokolade od 40 dinara proždirem, mada nisu čokolade, i ne koštaju 40 nego 38.

sta se istrigerova covek ne kapiram

ja volim jedan kolac, pece se u rerni neko testo na vrhu dzem i cokolada, ne znam kako se zove

Dobar sladoled šije 90% tih "domaćih" kolača i gluposti. Kvalitetne štrudle i knedle sa šljivama nisu loše, doduše malo ko zna da ih napravi valjano.

Brt ne može sladoled da šije kolač, koja ti je to logika

šta znam, uglavnom kad mi kažu kako neki kolač kida i probam ga, imam utisak da je precenjeno i preuvelicano

a sladoled mi uvek dobro legne

I seks je isto bolji od 90% kolača

Бохор
I seks je isto bolji od 90% kolača

Nisam imao i ne mogu da komentarišem

Čizkejk je odličan, u top 2 torte svih vremena ali moram da pitam šta je sa nekad najlepšom tortom Rabin koje više nema jer ju je zamenio govnjivi čoko-moko

Torta moskva svojevremeno, sa ananasom i višnjama je bila dobra.

A kraljica torti 90-ih, ubedljivo egipćanka

šta ste vi jeli koju pičku materinu, ananas i višnje nije ni čudo što je ovoliko pedera

Pojeo sam više pičaka nego ti šiškebabova tamo u Bakuu

Jer ukusna pička botino?

Ma gde znam, nevin sam i dalje.

dokazano je da je to u detinjstvu, kad majka malom sinu kaže "evo mili spremila mama tortu od ananasa", to njemu zvuči kao kad porasteš heftaj se u dupe

To je medeno srce bombas
Cizkejk jednostavno svi vole ili bar nikom nije odvratan, sastojci su plazma, sir, pavlaka i jos neki dodaci, i gore zelatizovana malina. Verovatno ovi sto imaju alergije mogu da ih jedu nema orasastih plodova itd. Lako se pravi. Eto to je zasto se prodaje. Nije to nikakva moda to je kolac za sirotinju. Nadogradjena palacinka.
Mnogo je cudnije gde god dodjes- meso na stolu jel to sad neka moda da se jede meso sta? Ko gura to meso?