Prijava

Agilni mi je obrisao već 2 definicije , koje ne krše nikakva pravila.Već sam se žalio Kaizenu i njemu samom , ali ne odgovaraju.Te definicije nisu plagijati , niti bilo koga vrijeđaju , i imale su 10 puta više pluseva nego minusa.Agilni postavi u komentaru link neke definicije , koja ima samo isti naslov kao moja , u tekstu nikakve sličnosti.Skinite moda tom jadniku , napije se pa briše sve redom.

Agilni je sportista. Ne pije. Pratiš li me na jućub?

Pratim te, stavio zvonce, poogledam video, ako ne ceo onda makar 80%(zbog algoritma).
Iskreno, tematika kanala je (po meni) bzvz, svi sada snimaju takve, slicne stvari za Jutjub, potrudi se da snimis nesto malo originalnije.
Posveti malo vise paznje tumbnejlovima, nisu teski da se naprave a i imas dosta turtorijala na internetu.

Za thumbnail plati nekoj sisatoj ili guzlatoj da te kao intervjuiše u prvih par sekundi pa je izbaci iz kadra. Svako živo i mrtvo sa kurcem će da klikne. Nije baš 100% clickbait he he

Pogledao ti par klipova da ispoštujem.

Pa nemaš tu harizmu buraz, inačw ova Teodora ti vrh riba bila.

Slažem se sa Tilmom. Moram i da dodam da problem malo predstavljaju i spidaški podočnjaci i opšti vajb lika koji vadi nož nakon najgluplje provokacije. Mislim da imaš potencijal jedino ako zađeš u onaj Lepomir-Džaka-Miroljub mulj, mada ćeš tad morati da ideš all-in, dakle najžešći iskalkulisani krindž, ali ipak mislim da nemaš mentalne snage da trpiš pljuvanje koje će da sledi.

Maestro je imao neuporedivo veće šanse za yt karijeru, pre svega zbog benigne pojave i elementarne uljudnosti, ali kod tebe to ne vidim. Jebiga, samo iskreno. I čuh neko pominjanje uslovne (ne znam jel ozbiljno to ili sprdnja) što je apsolutni očaj.

Zasto potezes noz na provokacije?
Da li ces izdrzati pljuvanja?

Moraš da imaš neku priču jebeno, jok nego nekog random lika će neko da gleda kako nešto priča kad je ustao i poljubio mamu za dobro jutro.... deluješ mi ok lik, ali dosadan

Realno, ima dosta kanala nalik na tvoje gde ljudi snimaju sve i svašta. E sad, problem je što ti je kanal više lični blog (nemam para za psihologa pa će ovde neko da se nađe na jućubu) nego neki koristan sadržaj. Ako hoćeš bilo šta da postigneš moraš da se fokusiraš i usavršiš u jednom pravcu, svaštare su nepregledne i nezanimljive. I pusti tu firmu i sitnice, ako su stoka od ljudi ostaće to.
I burazeru, mnogo si krut, fali ti humora, šmeka, harizme neke u klipovima, i ne možeš da uslovljavaš ljude da te prate, ako si zanimljiv sve će doći na svoje mesto ako nisi niko ne želi spem u obaveštenjima. Sedi i razmisli šta hoćeš, koja bi ti bila ciljna publika, šta te zanima i šta ti ide. Jer "jednog dana" uglavnom nikada ne dolazi.

Čak i nije do izgleda, kad sam video onog sako iz moskve, sve klipove sam mu pogledao

Evo npr možeš da pišaš u dupe pa prdneš to obično preporučujem svim nesvrstanim tjuberima

Hvala na savetima. Uzeću u obzir sve vaše ideje. Zapratite me na jućub. Recite svojim prijateljima. Što više para, bolji kontent. Usavršavam još uvek tehniku obrađivanja klipova, ubacujem s vremena na vreme neki novi fazon i još uvek tražim pravac, ali ovim laganim rastom očekujem da je za sada i ovo dovoljno. Dok ne skontam svoj pravac jućuberski. A blog kao blog kada budem snimao redovnije, biće zanimljiv, jer je mojj život ultra mega giga tetra zanimljiv.

Zasto potezes noz na provokacije?
Da li ces izdrzati pljuvanja?

Zapratite me samo sa verom da će biti bolje i pomozite mi da teram dalje, a ja vas neću izneveriti. Obećavam. Sve je u parama. Imam ja šta da snimam, ali nemam sredstava.

Ne potežem nož na provokacije. Kakve provokacije? A pljuvanja? Druže, kidam u "iskuliravanju". Pljuvanje može samo da mi donese malo više pratioca jer ću kroz zajebanciju da odgovorim klipovima.

Jel postoji razlika između bloga i vloga ili je to sve isti kurac? Nedavno sam upoznao jednu likušu iz Perua pravi vlogove putuje po svetu pa je prolazila kroz Srbiju i Hrvatsku, kaže da joj je ćale poreklom sa Balkana, žali se na to što trista puta mesečno mora da trpi nazalnu lobotomiju da pređe svaku granicu al piči, zarađuje valjda dobru lovu na tome možda je i jaka na sceni u Peruu ko će ga znati. Ne pitajte me da kačim njen kanal ne znam jbg nisam se puno ni raspitivao jer su mi vrištala jaja za njene reakcije - par puta u satu uzme telefon i snima se slaže neke oduševljene face aj reko beži

Jel postoji razlika između bloga i vloga ili je to sve isti kurac?

влог = видео блог

A blog je u pismenoj formi, valjda.

El dobra pička bar bila trajfors?

Inače ako joj je ćale poreklom s Balkana postoji velika šansa da su to potomci ustaša, tako da trebo si da jebeš da iskališ frustracije.