Prijava

Nikad neces biti jutjuber.

Već jesam jućuber.

O čemu pričaš dilane dože?

Na jedan umobolni način se divim ljudima koji nemaju osećaj blama i svoju intimu dele sa drugima. Iako je to teška glupost ipak je odraz određene vrste hrabrosti. Ali, ALI - više cenim Daniku Mori i onu malu sa Kanarija što se karaju sa svojim momcima/muževima/drugim jebačima nego vas tjubere koji u 2021. godini koristite lumije za snimanje.

Brate al ta sa Kanarskih kolko puta se desi kao da namerno uperi kurac nagore ovom liku u facu kao da hoće da cumshot završi na njegovom licu umesto na njenom. Danika u svakom slučaju bolje klipove ima, iako ova Kanarka izgleda bolesno dobro.

Daj neki link da overim tu kanarku ne znam o cemu pricas

E hvala, dobra ova kurva nema sta

Poslednji jutjuber kog sam pogledao bio je onaj Gastos što sedi, jede neki kornfleks i nešto kenja, pre jedno 9 godina. Sad je valda nekakva rijaliti pojava ili neki stojan kale gospodar vremena. Život je suviše kratak za ta sranja.

Pratite li me na jućub?

Zašto me ne pratite na jućub?

Ajde BLZ oladi malo. Stavi kurac u led da ti opadne ta erekcija

evo ja ću da gledam, ali da mi kažeš čime se bavi tvoj kanal, koju temu obrađuješ, za šta si stručnjak?

Stručnjak sam za pranje auta, ali ne radim to. Moj kanal još uvek nema pravac. Sa ovako malo pratioca ne mora ni da ima. Radim klasičan šit kontent kao i svaki jućuber. Malo skeč, malo vlog, malo stori tajm i tako te gluposti. Svaki novi klip ima nešto novo što obeležava moj kanal. Dopunjavam redovno.

Prevedi na srpski

Radim klasičan šit kontent kao i svaki jućuber. Malo skeč, malo vlog, malo stori tajm i tako te gluposti.

И за који курац да те пратимо? Ел ти личи било ко овде као да има 8 година па да су му та срања занимљива?

pogledao.
ti ćeš, ako nastaviš da objavljuješ postati ozbiljan jutjuber jer,
već umeš da snimaš, ti i maestro ste mi u grupi mladih nada.

eh kad se setim kurajberovih pohvala mladim nadama...
usian bolt stavio u opis profila
. dobiješ pohvalu odeš kurajberu na profil i izlajkuješ mu svih pola soma definicija... pa pređeš na postere.
kurajber - kao mladi autori lajkovali smo. a on tapšo po ramenu.

Bitno je da me pratite na jućub.