Prijava

Pitanje 1: Gde je koj kurac ona tema gde si mogao da postavljas pitanja?

Pitanje 2:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=08&dd=28&nav_category=12&nav_id=1913665

Ko drzi vinsku casu ovako, i zasto pobogu? Video sam vise slika Vucica sa ovim hvatom tacna-solja za kafu, video sam jos ponekog al nikako da pitam, zasto bre? U kom svetu je ovo normalno?
Zanima me jel ima neko da drzi ovako casu za vino pa da cujem razlog.

Meni licno izgleda u najmanju ruku ko nesto sto bi del boj radio da izgleda kao da je neko mudo.

одговор 1: https://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3825#post_4070841

одговор 2: није жвака за сељака

Iskoristio bih svoje gradjansko pravo da pitam zbog čega dobih ban jučer, hvala.

Iskoristio bih svoje agrarno porijeklo da pitam hoće li se autor Ejdus konačno sankcionisati ili je njegov modus ponašanja prihvatljiv na ovom cenjenom forumu?

Искористио бих моју претенциозност да у име мод тима одговорим на два питања, аутора Парам Парцхад и аутора Каменофил.
Param Parchard
Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan.
разлог вероватно си банован јербо си спемово неки форум а немој да се зачудиш да си добио бан од самог сајта који багује често па да је грешка у питању.
Аутор Каменофил, Ејдус неће бити санкционисан, јербо је он неки познати аутор типа запата или бомбаш тако неки лик па се модерацији тресу гаће од потенцијалних банова квалитетних аутора који 6 година нису написали дефку ал јбг педигре је педигре.
кад на сајту нема никога и дупли попут ејдуса су добро дошли.

Ejdusa ne treba banovati nego mu uskratiti opciju za otvaranje novih tema jer preteruje sa tim, ako postoji ona fora da se može pisati svega jedna defka ili dve u 24h (nisam davno pisao pa se ne sećam) onda mora da može da se namesti i za otvaranje novih tema znači dozvoliti mu jednu temu u 12 meseci i tjt.
Smarajte Kaizena da to sredi

Ban na tri godine, kad dodje pička sa originala ban 333 godine za original

Po meni je najbolje da limit bude 1 nova tema dnevno po clanu. Nista preko toga.

Po meni je najbolje da limit bude 1 tema trajno po sajtu.

Celte, imal struje. Restrikcije?

Kenjaza ili struja bez duse kako ce biti?

kakve restrikcije, sto ne bi bilo struje?

jel kod vas poceli da uvode restrikcije???

nema u nisu kolko znam

nema restrikcije, ima struje

Vucic prosipo neku spiku da svajcarska u bedaku zbog struje i usa
Trolovo def

Inace najavljuju za jesen restrikcije svega ajd znaj

Ajd pliz ako vam nije mrsko, da mi neko iskopa film o vajaru koji je izašao pre 2-5 godina, nekom nadrndanom matorom liku, ne mogu da se setim o kome je i kako se zove.

Ajde malo preciznije, znam jedan ali nije od pre pet godina ...
Par hintova još.

Ništa stvarno. ☺️ I drugi put.