Prijava

Pa umro nekad u istoriji hahah

Nije Lenbajas bio tad melky, ja bih se isto zajebao ali sa Ralfom Sampsonom, odlično pitanje realno.

Umrla tema, svi guglaju hahaha

Dobra su pitanja, solidna skroz. Nisu za ozbiljan kviz gde se igra u neku lovu, za to su prelaka.

Pitanja su dobra šteta što ih je melky anulirao ovim katapultisanjem

U kom su manastiru mošti Stefana Nemanje?

kako ovo koji moj u istoriji :D

gomila ljudi je u tripu da su u hilandaru

bicu iskren, spustio nas je zap obojicu na zemlju

Realno, plan je bio da pržim ljude još malo da se iscimaju i onda na sva odgovorim pogrešno, al sam se smorio pa mi je propalo.

Seve kolko si znao realno?

Nije, nismo kvizeri. Ne mogu da se setim četničke evakuacije i igrača izmedju Džordana i Bajasa za 5 sekundi, to ti ne traže ni u jednom kvizu zapravo.

Nije Bajas bio u tom draftu glavčo

Kako nije, uzeo ga Boston, overio, posle mu overio i burazer, roditelji pokrenuli kampanju itd? Ili je to bilo iduće godine?

Znam da su na koledžima igrali jedan protiv drugog.

istorija 5/5, s tim da sam za varusa nabo jer sam skoro gledao neku tres seriju o bici kod teutoburske sume i pretpostavljam da je samo avgust mogao da ga pita to

sport 2/5, dokumentarac o dzordanu i ove konjicke trke, bio sam ubedjen i da je mijat najbolji strelac, al izgleda da je komljenovic?

geos 0/5 ili 1/5, zavisi dal je bajkalsko najdublje, to jos nisam izguglao, za ndzamenu i gurgusovac sam se lupio po celu, ostala 2 pojma nisam imao

film 1/5 znao sam za bertolucija samo

knjizevnost 2/5, samo za ruzdija i fjodora karamazova bih se setio, al sam citao sto godina samoce i gledao gospodara prstenova, al nmg da se setim jbg

Jeste bajkalsko najdublje.

a cekaj karanfili, jel holandija jbt?

Pa tu smo negde :D Kako nisi znao Svetozara Cvetkovića recimo? Makondo, a u GP je melkor verovatno, to sam čitao jako davno, samo prvi deo. Mada je taj podatak možda u Silmarilionu, to sad ne znam više zaista.

Jeste Bajkalsko bravo, toga se iso ne bih setio.

Vidiš mislio sam da su Nemanjine mošti u Dečanima, to je isto fejspalm jer sam bio u Studenici.

Karanfilića, ne karanfila.