Prijava

al radio sam ko dispečer pola godine za merikance

Inače burazer mi radi ovo sada, i na vreme si izašo, jer situacija sa tim sranjem je nikad gora, ako nađeš load za 3 dolara po milji ti si bog. Propada prokleta amerika crkli dabogda.

Opet počinje žurka, ali prepodnevna :) Bože ajde razumem sebe ali oko čega se vi nervirate to je ... pa da - žurka. :)

Kontam ajd da probam još jednom

Probaj. Nigde nije idealno i ne pricam bajke ali godine idu, to sto se bojis da ce doci mladji brzi bolji te ceka na svakom poslu jer, osim ako nisi Bendzamin Baton s vrememom staris you knoow. Dakle taj argument mozes promeniti onda za skoro svaki posao pa i za rad na trafici i stajanje za masinom gde ti ne treba mozak i gde ces da pakujes u nekakvu kutiju komade koje ispadaju itd.

Idemo dalje, fleksibilno radno vreme batke. Cuj bombasa 8 sati pa se produzi, bukv u zivotu nisam radio 8h a god forbid duze jer da on zna o cemu prica znao bi da je fizicki ne moguce sedeti i pisati kod 8h in a row. Radices efektivno 3-4h max ali max dnevno, malo pauza i sat kojekakvi sastanak koji neces ni slusati i to je to, i to mozes u toku da se org kako oces. Inace ti kao ne sedis po ceo dan i zgubidanis sad kad si bez posla i ne buljis u telefon po 16h pa ce ti otici vid od programiranja juju zamisli.

Mozes naravno i u njemacku da krivis kicmu na bausteli dok te hladan vetar siba onako znojavog i to za vrv prilicno slicne ili mozda cak j pare nego sto bi dobio da sedis u udobnosti svog toplog doma ili neke nadrkane kanc u miru i tisini zavisi sta preferiras

P.S

Ti si bosoonoc? Dakle nemas cak ni EU pasos, pa lepo, mozes tri meseca da cuvse neke bake za 1200€ jer te ni na bausteli nece primiti jer se boje col policije, jos bolje xd

brate, ako neko stvarno ima motivacije, 35 god nije kasno da se presaltas negde. neces budes na vrhu hijerarhije u pocetku, al daj jbt, imas jos najmanje 30 god da radis nesto, mozes da se presaltas. nisi ni na pola.

Ma realno 35 god imas ne radis nista, najbolje godine ti prolaze, sta sad da se mucis i cimas, dako probamo da te poguramo da postanes admin odje a ako ne ne menjaj nista, popij jednu domacu uz pesmu: Sad je kasno za novi pocetak

resenje je jednostavno doduse: ne slusati bombasa sta ima da kaze o tome. covek ne razume ni najjednostavnije receno nesto na ovu temu nego

Celte, ti bi bio uzasan predavac. Imas vokabular, nisi nepismen, ali jednostavno ne znas da kazes stvari na prijemciv nacin i ubodes poentu. Sve nesto izokola

poenta je da bombas nema pojma. to je poenta, cak sam stavio i tvoj post kao primer, nego ti ne razumes to, mislis da sve znas

daleko od toga da mislim za tebe da si neiskusan ili nesto, al aj kad vec das vrlo jak stav o necemu iz cega nemas iskustva, da se drkamo malo :)

Nije bre 35 godina kasno, a ni posle. To star sam, ne mogu ja da učim je cope i izgovor.

Jovo, ako imaš vremena trenutno u dobroj si poziciji, šta fali, jebavaj se malo s tim.

Mene lično mrzi da posle šljake još i učim nešto tog tipa jbg, pri tom mi zvižde jaja solidno za tu branšu.
Da imam tipa 6 meseci da ne radim, a da ne mora da brinem o egzistenciji probao bi da naučim. AKo si u tako nekoj poziciji cepaj, će naučiš nešto. Neće se baci.

Haha celt

Daj cek nemoj da zatrpavate da jovor vidi postove kad se vrati od zubara omamljen anestezijom. Umesto da pises jovo ti snimi vocaroo xd

Šmo, nisam u toku pešes godina, ne znam danas kako sad to ide po loadu.
Koristim priliku da pozdravim najluđeg kabrona s kim sam imao najbolju saradnju, HESUSA, koji priča na nekom svom jeziku i bukv mi treba transkript svakog njegovog razgovora haha
Zamislite Blaža Sliškovića kako priča hispano eng, e pa na kub lol

@Mister_NO... to je i moj neki kont...
dobro prošlo kod zubara, btw, završena plomba
nije bilo anestezije

Jova legenda. Bez anestezije sve. :D ahhahahahah

jes kad mi je prošli put iščupo živac, onda ti i ne treba

Šalim se. :) Mrzim ih pa ih mrzim, anestezija ništa ne menja. :D Sam čin čeprkanja po ustima mi je fuj. Ali kad mora jbg.

Jovore svaki put kad kazes kont jedna moldavka popusi kurac

Cuj bombasa 8 sati pa se produzi, bukv u zivotu nisam radio 8h a god forbid duze jer da on zna o cemu prica znao bi da je fizicki ne moguce sedeti i pisati kod 8h in a row. Radices efektivno 3-4h max ali max dnevno, malo pauza i sat kojekakvi sastanak koji neces ni slusati i to je to, i to mozes u toku da se org kako oces.

Predugo se moralo listati da se dodje do ovoga

Kont je tipični banjalučki sleng. Ali tipični.
čak sam to i definisao prije 13 godina...

https://vukajlija.rs/kont/99498

Cuj bombasa 8 sati pa se produzi, bukv u zivotu nisam radio 8h a god forbid duze jer da on zna o cemu prica znao bi da je fizicki ne moguce sedeti i pisati kod 8h in a row. Radices efektivno 3-4h max ali max dnevno, malo pauza i sat kojekakvi sastanak koji neces ni slusati i to je to, i to mozes u toku da se org kako oces.

ranije sam imao momente inspiracije gde krenem da zavrsim nesto, po 12 sati efektivno radim, i to ono nedelju dana i to. naravno ne kucam sve vreme softver, nego je vise trazenje sta moze da radi. ustvari kad zapnem tako ono i ne ispadne nesto puno, nego nesto sto licilo komplikovano postane jednostavno kad zavrsis.

posle jedno 2-3 meseca nista ne radim jer sam zavrsio sve sto tim indijaca radi god dana :)

Imam dva druga rade taj posao haha
Druze oni idu na bazen u toku radnog vremena kad rade iz kanc inace 3 dana su gajbi ili obrnuto
Ono vice jedu na poslu kafa sa obranim mlekom bilijar stonitenis sve to u radno vremen ona kurceva putovanja tim bildinge haha show jebeni
Super je sve to ko moze i hoce

Takodje brat iz familije predaleko je dogurao s tim sranjem otisao je za holandiju i ima mesecno jebeno 9 k evra
Mlad decko
Ujak mu je u Kanadu jaka glava iz tog posla sa 16 ga doveo kod njega bio par godina vratio se za srb ovde radio i sad otisao