Prijava

Ma jok bre no mi smešno što smo u svakoj supi mirođija

Imamo presedan za jebenu logistiku trgovine organa e tu ide lol

Mi vadili bubrege b4 it was cool

nama vadili soroševcu pogani

Mi Šiptari, to oću reći

Hrt rts paralelno za vreme vukovara https://youtu.be/_ArRKfvP1i8

I danas ista prica.
Ofc da ukri prodaju organe, vrv i Rusi odnosno ekipa koja kontrolise rat.

Čuo ovo sinoć, od nekih Amera što imaju nekakav popularni podkast. Inače Mel Gibson izbacuje dok. iz 4 dela o trgovini ljudima i naročito decom, pedofiliji itd. I sad je to jako u fokusu, jer procenjeno je da samo u Americi na godišnjem nivou donosi oko 34 milijarde. Krenulo od Ukrajine, oko 10.000 klinaca je već nestalo i gubi im se svaki trag, onaj neki borac protiv pedofilije ga zvao da naprave videozapise o tome, i kad su krenuli da kopaju malo dublje, to ih odvelo na 100 strana.

ок како се зове документарац

Nece biti tog dokumentarca koliko sam cuo, navodno je to samo patka ono postoji odlomak neki koji kruži netom ali nista vise od toga se ne ocekuje

Ne znam, onaj neki što je medju najistaknutijima u borbi protiv pedo mesoždera je govorio o tome, s druge strane, treba love za to, a MG nije medju omiljenima u Holivudu. Deniro je mislim sa njim hteo da radi sličnu priču i nije hteo niko da ih podrži, pa je stalo. Inače ona dva Denirova takozvana antivakserska filma što su skinuli sa svih festivala nigde nema, moram pitati Trifka da mi to iskopa (Denirovog klinca sjebala vaca nekad pre btw).

a MG nije medju omiljenima u Holivudu

Otkad je snimio film o Isusu da su ga Jevreji ubili a to bilo uvredljivo za Jevreje pa ga caselovali.

Nemo mene Melk da to kopam jbt pa nisam ni ja gledo, a nešto me i boli kurac u poslednje vreme. Gledo sam davno neki intervju De Nirov gde priča o tome svemu al i to me mrzi da tražim. Danas ispratio international excess deaths raport i uvatila me neka vrućina u predelu prepona, tačno se ko Ejdus osećam i voleo bih da pipkam ta tela po mrtvačnicama jbt. Treba malo da oladim od svega nije dobro po moju psihu

Gle, pa to se dogadjalo još 2016. godine. Ono, kad de Niro ledjenda prodje kroz ovakav tretman, jasno je da tu nema ni trunke milosti.

https://abcnews.go.com/Entertainment/robert-de-niro-pulls-controversial-film-vaxxed-tribeca/story?id=37969292

Kačim namerno ovaj ultra obojeni članak, ima i nešto normalnijih.

Samo nesto oko Bahmuta

Jbt stvarno kad čovek malo razmisli, Ukrajina tolika zemlja a ratuje se, sudeći po štampi, jedino u toj maloj regiji + neki incident dronom, sabotaža sporadična itd. Komotno možemo da preimenujemo temu u "rat u Bahmutu i oko njega".

Rat u Ukrajini 2022.
Rat u Bahmutu 2023.

Dogovoren cionisticki rat na stetu slovenskih naroda > otvoren sukob izmedju rusa i ukrajinaca

Bukv ono sto antvxr i valda ejd i ja od starta zagovarali jos u vreme cirkoa, jevrjeska podvala po ko zna koji put, soros i ekipa