Prijava

ćirko pregospodin, fali.

Ćirkov svaki link sam otvarao jer je PAJSAD: bio relevantan xDD

Cirkova svaka serija linkova bila relevantna

Hotuli pizdeli kao i za irelevanta. Isti sablon

Hotuli cirko = hotuli itelevant

Излечио сам се од русофилије, сада констатујем да је све политика у Туђман/Слоба фазону и да су сви говна под контролом ционистичке јеврејштине. Извини Линко брт ако читаш са онога света.

Bukv jedina istina, ono sto jebe nije sta ce biti sa ukr nego se stvara legitimitet za razbijanje rusije tj ostvarenje agende 2030 i 2050

Nwo jedna vlada jedan centar

Ko želi spiralu smrti i nasilja bez presedana, u kući mu bila.

Ako, boli me kita samo neka mandovi ginu tamo i slusaju maloumnike sa kravatma... Niko nije rodjen juce pa ni ja, pa da im verujem bilo sta.

Meni je potpuno svejedno da li imali kurac oko vrata ili na glavi, ko kaze da moramo da slusamo njihovo usrano misljnje i ostala sranja... bez njih moze da se zivi jer ne sluze nicemu, sem da kradu i lazu, mozda sam glup i lud sto mislim da to nije neki uspeh ili vrlina.

Prigožine, učini nešto

Joj sta uradi prigožin, napeto je

Trodnevna vojna operacija iz marta prošle godine je upravo počela lol

Fali Ćirko

i dalje ide sve po planu a

Kome ovo ne smrdi taj je klasicna dalabu

PUTKO PRE NEGO ŠTO TE SJEBU BACI NUKLEARKU DA IZGINEMO

Ma sta ima da mi smrdi, pobuna u zemlji agresora

Da nije i prigožina, ruskog oligarha i milijardera, potplatio neki soros sa dvajes iljada evrica

a kako to funkcionise, ako se ispostavi da nije blef jel su onda klasicne dalabu i oni koji su mislili da je sve ovo fejk ili?

Pa nije blef. Cilj je razjebati rusiju a najbolje iznutra.

Cuj kao narod se pobunio protiv vlasti, zele zapadnu demokratiju kod sebe. I privatna vojska kao preuzima puc.

Fora je sto sad postoji legitimitet jer su napali divnu suverenu zemlju koja nikog nije pipnula

Da jbt, kao sto je u startu bila zapadna propaganda, bilo bi pozeljno uzeti sve te resurse jer to su resursi cele planete a ne tamo nekog naroda koji ima srece da se tamo nadje, kao saudijci fazon

Cuj kao narod se pobunio protiv vlasti

a cek gde pise da se narod pobunio jer bas izricito pise da su se pobunili samo vagnerovci a njih ima taman da stanu u beogradsku arenu