Rat u Ukrajini 2022

  1. plidu, ne možeš ti to da shvatiš brate, opušteno

    Plidu brt kapiraš oni brane pravoslavlje ratujući s pravoslavcima, ne bi li se uvukli u čmar naciji koja ih očito kundači čim zinu. To je ta pravoslavna duša koju vi robowi zapada nikad nećete skapirati, kapiraš.

  2. PS ne daj se Hezno, cepni malo tamne čokolade ili kole na eks.

  3. njaaah jaka muda pse rata imas svuda mada ovo kmecanje verovatno opravdano sig otisli tamo da se kurce mejmuni rusi nalupali bracu po ćili da se dovedu u red treba sutra kosovo da brane mejmuni

  4. Naravno brt, psi rata su normalna stvar, samo ih hezno uvija u mistiku pravoslavlja.

    Dva druga, ne, brata, Vanjka i Jovan, stražare da ukronacisti ne bi poklali nejač.

    Jovan: E brt, hladno, a?
    Vanjka: tiho, cigane :kundak: :kundak:
    Jovan: :'(

  5. Ko je na avataru gosn kamenofile?

  6. Drug jedan, fanatik nordijskog skijanja. Fin čoek.

  7. Naravno brt, psi rata su normalna stvar, samo ih hezno uvija u mistiku pravoslavlja.

    malo pristrasnosti nije na odmet. ovi nasi mankiji otisli kod brace ruja za pare pa ih ovi nalupali, jos kmece na drustvenim mrezama zle ruje

  8. Plidu ne kapiraš ti to brt nije on meni nalupao šamare to je više drugarski bilo malo par ćuški kad sam baš preterao. Niko me ne maltretira zapravo

  9. Samo mi Putin i Šojgu mogu pucati dandare, a ti Kadirove puši kurac.

  10. Dandare da da… vaspitno i bracki

  11. ovaj beric bas ima fin portfolio

    https://24sedam.rs/politika/vesti/246876/dejan-beric-ratni-profiter-i-secikesa-nastavlja-da-obmanjuje-srbe/vest

    lik vrbuje retarde preko drustvenih mreza u neku ruku cini dobro nasoj zemlji

  12. Dandare da da… vaspitno i bracki

    sve ok al ovaj drugosrbijanski pristup je nonsens moi jebace
    aj zamisli ko se peca na pozive ovog berica, lik preko yt kanala frilansuje dovodi imbecile da rATuJu za pare pod parolom pravoslvalja vrv se gomila polucigana i prijavilo pa ih ruje naklepale kacu ih videli

    edit: random jovanovici brane pravoslavlje

  13. ne kažem čuvari pravoslavlja nego ovi drugi uništitelji pravoslavlja, ukrajinska i crnogorska vlada npr. su samo evropske marionete realno, pa čak i SRBIJANSKA

    a evo pijem koka kolu odrah se, virus je neki svi u kući zakačili, katastrofa

  14. ne kažem čuvari pravoslavlja nego ovi drugi uništitelji pravoslavlja, ukrajinska i crnogorska vlada npr. su samo evropske marionete realno

    Ma gde bre, milo se u pravi cas okrenuo na pravu stranu kad ode sve u kurac (ako ode) ajmo nazad treba se prikloniti pametno proceniti ko je jaci makar bio u dilu sa siptarima to je pametna politika

  15. Hezno, nisi mi opet pojasnio kako ti opravdavas to, mislim ja razumijem da ima muslimana koji idu da ratuju u siriji iz svih dijelova svijeta i da ima pravoslavaca koji sada ratuju u ukrajini za ruse ili ukrajince nebitno nego mi djeluje kao da govoriš da ima nekog objašnjenja za te pojave, kao “srbi znaju zasto su tu”, zašto su tu ?

  16. I cara sada otkriva toplu vodu kao “psi rata svugde ih imas”, razumijem da ih ima ali mi nije razumljivo da neko npr hezno kojeg smatram normalnim likom kaze da za to postoji bilo kakvo objasnjenje. Za mene ne postoji, ko god da je u pitanju. Ratujes samo kada branis kućni prag, ne ides nigdje da ratujes ni za kakve pare, ni za cije ciljeve. U ovom slucaju cak i jebeni rusi odlaze, imas ih pun kurac cak i na nasim prostorima, to je zdrav razum, podrzavam.

  17. Za mene ne postoji, ko god da je u pitanju. Ratujes samo kada branis kućni prag, ne ides nigdje da ratujes ni za kakve pare

    osim kada ameri brane DemOkrAtijU

    plidu mejmune za otadzbinu se ratuje iskljucivo bez para i to kad moras kao ovi ukri nesrecni sirotilja i ruje sto su gurnuti na front

  18. Ratuješ samo kad moraš ili za besne pare.

  19. U ovom slucaju cak i jebeni rusi odlaze, imas ih pun kurac cak i na nasim prostorima to je zdrav razum, podrzavam.

    i onda najvise ruja bude na gej paradi

    vrlo su diskutabilne te ruje sto su dosle kod nas, ima gomila normalnih ali vecina su drugorusijanci koji mrze putina jer donosi rAt i StraDanjE ukinuto im je placanje u stranim valutama pa su kao TRUE pravoslavci dosli u pajsad srbiju

    obj treba ih naklepati ko ruje nase ciganje

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.