Rat u Ukrajini 2022

  1. Ja sam se susretao samo sa dobrostojecim rusima i mladim rusima pred kojima je perspektivan zivot u nekoj drugoj drzavi kad je vec njihova odlucila da ih posalje u beskorisni rat na drugoj teritoriji

  2. rusija maćeka jede svoju decu 20 mil ukra oclo iz ukraine pokupovali hotele vozau se bembarama kabrioletima

  3. https://www.youtube.com/watch?v=HDsRDKSooeI&ab_channel=NFKRZ

    klasičan drugorusijanac, ovakvih je pun beograd

    Za mene ne postoji, ko god da je u pitanju. Ratujes samo kada branis kućni prag, ne ides nigdje da ratujes ni za kakve pare, ni za cije ciljeve

    pa što ste onda branili srpsku zemlju od srba hehe, kakav je to 4d chess

  4. čuš ne ratuješ, ne zezaj plidu. čitava poenta ljudskog postojanja je jebačina i ratovanje. ako oseća osoba da ima priliku da zaradi nešto borbom, boriće se, pa čak i ako je ta prilika prividna jebiga i dalje će da se bori. ako neko misli da će zaraditi od plaćeništva, ili se nakrasti na ratištu, ili ima više ciljeve u smislu bori se protiv jevreja pedofila ili u Božije ime naravno da će da se bori. nemoj da mi se vređaš ali ja mislim da su pacifisti baš ono dno dna muškaraca. jednog dana kad dođe rat na naš kućni prag ponovo, ti što bi "samo branili svoje, ne bi išli tamo neđe da ratuju" će prvi da pobegnu u hofenhajm kod brata od tetke.

    a i ja ti normalan lik, ne zajebavaj :p

  5. pliduu klasik drugoalijanac mojne se lazemo

  6. Ajde oterajte i ovo malo plidua sto imamo

  7. A pomocam se na ruse, ukrajince, jesovane i palestince, pu pu sto dalje od moje kuce

  8. Тренутна теорија подложна промени ако нисам правилно информисан(мрзи ме превише да се залуђујем). И запад и исток контролишу Јеше који обожавају да малтретирају и истребљују глупе гојиме. Јер их тако учи сатанистичко-талмудска вера и јер су butthurt због силног протеривања из стотина земаља у прошлости. У Америци држе све битне медије и бесконачно богате компаније типа Блекрок, Гугл, Јутјуб. У Русији направили бољшевичку револуцију која је изнедрила КГБ па je из истог изашао и Путко и сада и запад и исток играју исту представу у договореном рату(кланици гојима) и разним бизнисима иза кулиса.

  9. Досадно ми јбг

  10. Па ваљда сви нејевреји, наводно нас гледају као нешто ниже од стоке. Што се да и закључити из разних клипова на нету где просечне Јеше причају о нама.

  11. da zna ješa kaka je slanina nikad ne bi mrzio gojima

  12. bukv teroija zasto ruje nisu rivilovale amere za let na mesec jeste jer sudeluju u istoj lazi bukv jer su prvi imali isto let pa fazon ko ce bolje lagati takmicenje radi sveopsteg respekta

    mada obj za putina se zna da je po majci valda ješa ko i hitler, sa druge strane imamo zelenskog konfirmovanog ješu nista novo

    u tom smislu imamo dve kaste ješa, nadrasu aškenazi (hazari) kao i ostale jevreje koje jedu prvoješe kao svinje decu i ManiPuliSu njihovom nesrecom (primer ww2)

    a goje su fazon random polu ljudi-polu svinje (iz ugla shvatanja true ješa) random evropljanin/amer konzument klasicni plidui-jebaci-care-lestati koji palamude dok oni rade posao

  13. Е тим Ашкеназима су ваљда Руси жестоко јебали маму пре јебем ли га колико векова па се ови свете. Сутра ћу да ишчитам о томе. https://www.in4s.net/osveta-hazara/

  14. Otprilike rat se i vodi jer treba da se osnuje nova hazarija na teritoriji danasnje ukrajine gde je nekad i bila a odakle su i proterani

    po toj nekoj teoriji forvardovini su u evropu gde su odradili posao preko hitlera, napravili oktobarsku revoluciju ranije itd itd gomilu sranja a i nas su jebali preko kona tokom pandemije npr

    nema sranja gde nema jevreja to je ta neka poenta

  15. bukv teroija zasto ruje nisu rivilovale amere za let na mesec jeste jer sudeluju u istoj lazi bukv jer su prvi imali isto let pa fazon ko ce bolje lagati takmicenje radi sveopsteg respekta

    da be, dan danas jedu govna sa ovim kao lansiranjima, satelitskom telekomunikacijom i ostalim svemirskim sranjima koja naravno da nisu uopste moguca jer nista ne moze da prodje van alenov pojas.

  16. GSP... najveca globalna prevara jos od galileja.

  17. eo recimo primer ovog sranja u gazi od skoro bas bila jewiš dance party na granici sa mudzosima ovi uleteli napravili sranja pokalli u periodu dok zapad fejluje u ukrajini. Kad kazem zapad misli se na instrumentalizovani zapad gde random goja misli kako se brani demokratija u belom svetu da svima treba bude lepo kao njemu kući. Bukv ta percepcija

    al sa druge strane tvrdnje su da je trenutno oko 25 mil ješa u Kini, da su preneli zlato tamo i furaju celu priču preko industrije i sl pandemija krenula odande bukv

    ješe mu dodju kao neka nadrasa na ovoj nasoj necrecnoj ravnoj zemlji

  18. da be, dan danas jedu govna sa ovim kao lansiranjima, satelitskom telekomunikacijom i ostalim svemirskim sranjima koja naravno da nisu uopste moguca jer nista ne moze da prodje van alenov pojas.

    hehe evo ga celtara globusar

    celte esi video da ova nova usa letelica nema sanse da se spusti na mesec nego mora da ima pajsad grubo sletanje. Ima se odbije ko lopta od svinjca al gorivo je nesto fejlovalo

  19. kakav bre mesec jbt sta se lozis, sve to snimano u nevadi negde, rezirao tarantino

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.