Rat u Ukrajini 2022

  1. ako bolje zagledas kamen u pozadini videces da nije kamen nego tim roth

  2. ne ozb, si snimio pre dva dana kae imamo dve varijante sletanja ne mesec

    var A: meko sletanje
    var B: tvrdo sletanje

    var b moze biti: nenamerno jer tako oćemo i namerno jer nećemo

    dva dana kasnije kae biće nenamerno sletanje na mesec jer se sjebala putanja zbog goriva

    jbt još uvek se bakćemo sa sletanjem a celtara se kune u to da je 69e random goja prašinaraio na mesecu

  3. Citas li bre sta pisem?

  4. haha kaci obrno plocu ajde reci da nisi vaccinisan da poveruem

  5. Da se promeni tema u Klanica gojima u Ukrajini

  6. Hezno nisam ja bas zadrti pacifist nego mi nema smisla bespotrebno ratovati, moze to biti beta male odlika ali takvi prežive, razmnože se, dočekaju djecu i unuke i žive sretno do kraja života. A raznorazni kriminalci na baterije, plaćenici i pičke materine koje idu da ispoljavaju “testoteronski naboj” po drugim zemljama vraćaju se u sanduku ili im se ni ne zna grob ko kerovi skoncaju u jami nekoj

  7. valja naći u sredini nešto :D ne mogu da verujem da ste se ovoliko rasprđeli po temi zbog moje jedne objave

  8. Zasto su dosli i kako opravdavas to?

    kao sto su nasi komunisti isli da ucestvuju u spanskom gradjanskom ratu protiv fasista, tako i ovi sad protiv eunato-nacista, ukronacista, neonacista i klasicnih nacista. sprdam se, ali i ne sprdam se, to moze biti jedan od razloga zasto neko ode, a mogu biti i neke druge prirode

  9. Hezno sustina je samo da se izbjegava sukob do zadnjeg jer si another brick in the wall, malo se heroja pamti, pogine iz 1000 pamti se desetak jer su bili neko mudo u komandi. Hvalospjevi su šarene laže, kurca ti ne vrijede dok blejiš u grobu

  10. Urac, pa sto ne idu putin i zelenski da se šibaju nego gine rendom šumadinac nemoj da ste naivni, sve dok ne vidim da neko ugrozava moj život i život mojih bližnjih, kurcem neću mrdnuti. Ljudi glave gube da bi smirili dvije pomahnitale budale, momak šamara djevojku, odreaguješ, napadnu te oboje “ja njega volim mi to tako” ma jebo vam pas mater oboma

  11. osim ukrajinaca i rusa, niko nije prisiljen da ide. to moras svakog pojedinacno da pitas zasto je otiso. eno onaj hrvat sto ga danijel simic intervjuisao reko da je otisao jer se zaljubio u ukrajinku pa da bi dobio tamo njihovo drzavljanstvo da bi mogo ostati itd, neko ode iz ideoloskih razloga, neki sto vole rat i pucnjavu, pretpostavljam za one engleze sto su ih rusi navatali da su isli iz hobija. ovi neki srbi sto idu isto ne mozes reci da svi idu zbog pravoslavlja, cak mislim da i ponajmanje idu zbog toga posto su jelte i ukrajinci pravoslavni. motivi su uglavnom isti ko i ovi sto dolaze na stranu ukrajinaca, lozenje na rat, nadanje nekoj koristi, mozda ideoloski anti-americko opredeljenje, mozda imas i depresivnih koji su spremni da poginu jer bi se ionako ubili, svakakvih tu profila ima

  12. plidu sirotinjska spika

    brate kažem ti, ljudi imaju svoje razloge zašto idu ili ne idu. ja sam u suštini malo lud, meni moj život ne znači koliko mi znači šta ću za života napraviti, svakako ću da umrem. ako imam neki razlog da ratujem a ne uradim to iz sebičluka i straha za svoj život osećao bih krivicu do smrti, bolje da umrem.

  13. Pa onda idi u vatrogasce ili radi nesto plemenito-hrabro a ne debilno-hrabro. Kad odes kao plaćenik unistavas svoj i tudji zivot i iza tebe ostaje tuđi podsmjeh, odmahivanje glavom i komentar “kakav imbecil”. Mislim mozda ja imam previse toga da izgubim i picka sam koja voli da uziva u blagodatima zivota ali nejasna mi je ta pojava placenika bilo ciji bilo gdje

  14. Niko tamo nije otisao iz ideala, vec zarad pljacke. Vazda bilo i ostalo tako.

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.