Prijava

plidu sirotinjska spika

↑↑↑

PICK ONE BRO

↓↓↓

ja sam u suštini malo lud, meni moj život ne znači koliko mi znači šta ću za života napraviti, svakako ću da umrem. ako imam neki razlog da ratujem a ne uradim to iz sebičluka i straha za svoj život osećao bih krivicu do smrti, bolje da umrem.

A oni što odu u rat zbog neuzvraćene ljubavi? Pa budu u fazonu šta će mi život bez nje. Pa odluče da se prijave u dobrovoljce pa da vidi ona kakvog se junaka odrekla.

Jbg mi smo narodi odrasli na pričama i mitovima iz srednjevekovlja, pa se valjda očekuje da ratište bude neko polje junačko prsa u prsa s turci a ne haotična klaonica gde se valja u blatu, gine bešumno i bez velike pompe. Kome može to da bude lirski inspirativno osim osvedočenim samoubicama koji ionako nemaju muda da se nabodu na sablju ko Marko Antonije onomad

Upravo to jebach, toliko plemenitih načina da učiniš nešto za svoj narod i državu i ti izabereš najmanje plemenit; da pogineš na stranom ratištu dokazujući neku rasnu/nacionalnu/ideolosku sličnost s nekom x državom..

Jebeš ti to ratovanje ako ne mogu dva grmalja od po 183 santima da se dovate buzdovanima pa ko živ ko mrtav. Probode te koplje, opet imaš par minuta za intiman razgovor sa lokalnim ribama koje prinose ranjenima bidone ladne vode iz Sitnice...

Ovako šta, treba neki bojan da te gađa sa kilometar ipo i posle još da snime film o njemu AMERICAN SNIPER, lavlje srce nema šta izračuno putanju olovne kuglice ljubi ga majka evo orden evo i medalja

na kraju ispade ko da sam ja otišo xd

plidu majndset wanabi is lajk: ako vec mora da se gine ucini to brzo ucini to u kabrioletu

plidu tru majndset is: jebo kabria pojesce ga so kisa ce sjebati tapacirung daj tu limenku ovamo sto je sig sig je

Three months into the genocide of Gaza, with over 23,000 civilians killed (by conservative estimates), it should be clear that Israel won't be dissuaded by public condemnations, protests or boycotts. It should also be clear that the international organizations that are supposed to intervene in this kind of situation have no intention of doing so, and that the United States and Europe will continue assisting the aggressor (in spite of public outcry). Only Yemen had the courage to stand up.

Israel's goal isn't just to steal the remnants of Palestine. Their goal is to take a portion of each of the countries that surround them (to form Greater Israel). To accomplish this they needed a wider regional war. Hence a massacre designed to provoke the muslim world. Now that war is kicking off. Yemen and Lebanon are the opening act, but the main target is Iran.

This comes at a moment when Russia is preparing to deliver the final blow in Ukraine; an event which will set off a chain reaction of its own. With simultaneous escalations in the middle east and Europe and the world's most important shipping lanes becoming war zones we now have the perfect cover story for the Great Reset. If the public can be convinced that the rapid decline in living standards that follows was caused by enemies abroad their anger will be channeled into military aggression.

This is the final information war of the internet as we know it. Those of us that refuse digital id won't be allowed on the new system. Officially the "Zero Trust Strategy" — which calls for all internet users to be authenticated at all times (ending anonymity) — is scheduled to be fully implemented by 2027. But a catastrophic cyber event (like the one that the WEF says is anticipated sometime within the next 12 months) would obviously accelerate the process. The best way to predict a crisis is to create it yourself.

I won't be signing on to the new internet under any condition, and I hope you don't either. So anything that needs to be said should be said now.

hoćeš reći da nemate digitalni ID još? Ja ga koristim, odlična stvar

A BITCOIN ETF CUTIMO A

pre 10 dina nismo imali ratove bio mir sada su ratovi na sve strane kmeee liberalizam je bio garant mira u svetu jesa gej sorosevcka pudlica objasnijo

https://youtu.be/dPBPv0KpV28?feature=shared

Putine resavaj

позвали су амбасадора њемачке на разговор јадничак
и као видо сам неки пропагандни рат као ХАКЕР су УПАЛИ у руско министарство одбране хахахахахахахахаххахахахаааа ел би волели?!??

opet smo na pravoj strani istorije rispektara

Ono kad kapiras milogorce

Putin:

Знате, Црна Гора нам је одувек била блиска држава, а људи који тамо живе су нам блиски и по вери и по култури. Разумемо ситуацију у којој се Црна Гора налази, стога приступање санкцијама нема утицаја на нас, све су то ствари чисто популистичке природе", рекао је Путин одговарајући на питање учесника из Црне Горе.

Moskva zna da ukrajinskim jedinicama nedostaju svježi vojnici i streljivo. SAD i Europa ne uspijevaju brzo ponovno naoružati Kijev.

Podlaci siktavi sacu nacli napadnu

французи оће шаљу војнике дај боже да их појебу руси

ово су неки диско партиѕани који ће добити по пички од србоћетника који се боре на страни русије у украјини