Prijava

Ukrajina je izgubila one teritorije, sad je samo pitanje kako izdogovorati neko primirje, to mogu samo muslimani s bliskog istoka i kinezi s dalekog

kakvo primrije ruje ce uzmu bukv sve a madjarska i poljska pascad cekaju svoj deo bukv

Pa nije ‘45 caro

nije, tamo je fazon 43-44a

Caro poco si da prekrajas granice evrope

smiricu se kod

O G U L I N A
G
U
L
I
N
A

Ostavi i nama pliduima neko parčence zemlje, žif ti ja

pajz ovo

"Најстарији војник" у Европи био је 1862. године старац Иван Рендулић из Огулина, тада стар 122 године. Он се борио још половином претходног 18. века, у седмогодишњем рату под бароном Тренком, као и каснијим са Турцима, где је и две ране задобио.5

i onda dodju neki jebaxc i skauz da vorsipuju jozu manolica sa pisljivih 105 leta

eeee moj plidu sa tim kabriom lako ces ti bilo gde.... samo nemoj namore ljubi brat

WW3 - Ja s kamenofilom u kabriju, jurimo kao u mad maxu kroz opustošene zemlje u potrazi za nekom koju rat još nije zahvatio

toliko im je zapad pomogao u tehnici, dao im silne pare kakvi su to ljudi da nisu u stanju da se bore za svoju otadzbinu

obj nerealno koliki krimal vlada tamo nema te uzvisene tamo neke pliduove jevrope da zastiti ljucka prava

Brate vidiš da bukvalno kidnapuju momke sa ulica i iz kuća i šalju ih praktično u smrt. Nije hrišćanski s moje strane, ali jedini pošteni ishod bi bio da malog debelog ćomana sopstveni narod izvuče na ulicu i tamo ga linčuje.

nemoj volodimira (partizan) da mi diras pls taj trenutno brani jevropu od nacista

uradice ti momci svoj deo posla ne sikiram se ja samo ne znam sta ovi zapadnjaci toliko kalkulisu kad imaju stampariju novca i sve oruzje/demokratiju ovog sveta na raspolaganju

Ово би могло променити ТЈЕК рата
ахахахахахахахахахахаххахахахахахахаххаа