Prijava

inace prema cesidu sns na 42.9% odnosno 121 mandat, ovo je ozbiljan pad

Beograd je ostao zadnji za brojanje a tamo su pušiona ima da padaju procenti do kraja glasanja, to se znalo

Kao predator iz istoimenog filma

Dobre su te izražene vilice (big homo), imaš šta da uhvatiš onako od ispod desnom rukom dok je jebeš u usta. Leva ruka naravno na potiljku drži kosu vezanu u rep.

Naravno, najbolje sam obavesten od vecine ovde, ima jos par relativno ozbiljnih glava, ostalo ste nebitni pusikurci koji naglabaju o stvarima o kojima nemaju veze.

Ne treba ocekivati nikakve guzve niti proteste. sns ima manje od ovog sto je zvanicno dobio i to daleko, njima je data pobeda od strane zapada, ali ne ceo mandat. Dobili su izmedju dve i tri godine (tako su mi rekli ljudi jos pre nekoliko meseci) da obave sta treba da obave. Idu veoma zanimljivi dani, tesko da ce uspeti sastaviti ceo mandat.
Opozicija, odnosno ovo oko Djilasa je projektovano za naslednika, videcemo kako ce se izvesti ta matematika.

Sabac, sto se tice nekog reprezentativnog uzorka sledeca prica:

Glasalo 2.359
sns: 44.2 %
Zelenovic: 12.8 %
Djilas: 11.2 %
SPS: 7.88 %
DSS:6.44
Dverjani: 5 %

Bas masa nasih ljudi iz Bosne glasala, najvise Sabac, Loznica i Beograd. Tako kazu ljudi. Ne treba se ljutiti na nasu bracu, manir ove vlasti jeste da koristi ljudsku bedu i nesrecu. To vam je u principu i pokazatelj sta bi se desilo da dodje do ujedinjenja SR i RS, naravno da vecina to prizeljkuje, ali bi to nosilo sa sobom i odredjene probleme, pre svega u smislu ekonomije i demokratije.

Dakle klasican dogovor, toliko je na ovim izborima bilo nepravilnosti da je suplja prica - e sto opozicija cuti, trt mrt... naravno da je dogovoreno. Iskreno ocekivao sam da ce eventualno uzeti BG.

Poz i vidimo se kad fmp popusi za Evroligu, a Partizan se vrati gde mu je mesto.

Pomeo Vučko boraniju, ukratko.

Ne treba se ljutiti na nasu bracu, manir ove vlasti jeste da koristi ljudsku bedu i nesrecu.

ma istresem im se u usta svima, i iz srbije i iz srpske, dosta mi je vise tog proseravanja o sirotinji koja nema izbora osim da slusa

spreman da te proda za dzak brasna, a ti njemu da oprastas sve, mrs u kurac

vidi ovo, bombas razuman sevast ljut.

naravno da nema smisla ljutiti se na narod kako glasa. sns ima 100% kontrole nad propagandom i sadrzajem koji vidi/cita dobrih 60ak % srbije, ako ne i vise.
lako tebi da sudis kad vidis drugacije misljenje, i mogucnost.

resenje je kao i uvek, u opismenjivanju nacije. prvo da naucis da citaju, onda da naucis kako da citaju, sta je dokumentarac sta fikcija itd.

do tad vucic. i posle vucica vucic. posle njega opet neki sloba. i tako u beskonacnost.

ma pricam o ovima sto prelaze 500km da se lazno prijave na adresu i dobiju 20 evra za to, s tim nepismenima sam se pomirio, to je konstanta da je svaka iole birljiva opozicija ovde u zaostatku od milion glasova u startu

Iznenadio me sps, ne znam na koju foru su razbili ovako.

mislim da je sps oteo jedan deo glasova sns-u, dacic igra na prorusku kartu, bas su naglasavali da nisu za uvodjenje sankcija ni u kom slucaju, vucic se kolebao da to tako jasno naglasi, a glasacko telo sns-a i sps-a je 90% rusofilsko

ako nista, izgleda da u toj amorfnoj smesi govana od glasackog tela ima i onih poluautonomnih pa glasaju za koga oce od ta dva zla

ja da sam vucic sad reko bih eto uzo sam dvaput izbore u prvom krugu, silovo sam vas u bulju 10 godina, idem na karibe, brat orban mi dao madjarski pasos i diplomatski imunitet, sns ide u opoziciju, a vi vodite ovo smece od drzave kako znate i umete

volo bih da vidim koaliciju djilasa, sps-a, zelenih, dss-a, mice zavetnice, madjara, muftijinog amaneta i albanaca presevske doline

i naravno, bolo kao premijer

Jos jedna zlojava kako vucic ide sigurno u martu pa u septembru, pa je dobio jos godinu dana, dve pa sad evo jos tri.

Ako ne ode za tri ceka se nova predikcija u koju ne treba sumnjati.

Od ljudi koji nisu nebitni pušikurci, cenim.

Pao Vučić na 42 posto
Moramo izbio na 5

Mene je. Iznenadio SPS. Bio sam ubeđen da su u padu

Drugarići izbori su napakovani nema kurca.