Prijava

Naročito Bombi apruvs :D

Šta ima ljudi, đe ste bili, šta ste radili u ljeto 2003. ?

Ja te godine završio prvi gimnazije. Tokom ljetnog raspusta često išao na Vrbas da se kupam. Sad ne pamtim kad sam se kupao na Vrbas. Otišao te godine na more u Tursku, s tetkom i mamom. To mi je bio prvi let avionom u životu. (A volio bi da sam išao s društvom, al jebi ga)

Imao telefon Siemens C55
https://www.wikidata.org/wiki/Q9336491#/media/File:Siemens_C55_front.jpg

Baš ovakve boje bio.

Sjećam se da se tad uveo prvi put mobilni internet. Ja time bio oduševljen, i dok sam sjedio u autobusu kad sam se vraćao iz škole kući, sjećam se da sam bio u nekoj fazi čitanja članaka na vikipediji o stvarima kao što su putovanje kroz vrijeme, teleportacija, kosmologija, i slične teme na granici popularne nauke i naučne fantastike.

Brt ja nisam neki svetionik mentalnog zdravlja, ali get help.

Misim da sam tad furao spitfajer žaket i hajrod tike na rang čarape ofc

Tad sam učio da pišem i čitam

Naucio da vozim (osnovna skola lel)

A čekaj kako je Jovor 2003će čitao vikipediju na simensu c55 da pitam ja vas

I meni je to zapalo za oko ali obzirom da sam balavac bio tada rekoh sta znam mozda je postojao neki arhetip smartphonea jos tada pa da se ne blamiram

Moglo je, ali sporo

Iz nekog razloga to mi daje još užasniju perspektivu priči

Тад је хтео најбољи друг да ме баци са моста

A čekaj kako je Jovor 2003će čitao vikipediju na simensu c55 da pitam ja vas

Bio neki fazon GPRS. Nešto kao mobilni podaci danas, samo dosta sporije, i mogao si čitat samo tekstualne fajlove, ništa slike, itd...

Il se to zvalo wap net tako neki kirac prilagodjen za no smart telefone

Bukv bilo vnugo od neta nie bilo jucuba, nista slike ili kakav fon imas u nekom minimumu al mogo si fazon neke info povuces sa neta bukv gracki saobracaj ne znam dal su bile vesti da se citaju vrv ne

U brate u to vreme se pojavili prvi digitalni fotoaparati, imo jedan bio neki no name brand ovi simensi i canoni jos nisu krenuli bio u cg na moru fotko se sa nekom lokalnom prepickom riba se odusevila kae sta imas jos da mi pokaes