Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. Kako god, keš, slab faks, ja diplomu imam, ti diplomu nemaš. Kao što blek i niktov imaju roman, a ti ga nemaš.

    Facts

  2. Iam dipl. od 2014. kompleksashu.

  3. šta je ovo šabac vs čitav jug? ako ćemo realno, marginalno je bolje biti mađar nego bugarin, mada tu ste vi negde.

  4. marginalno vaginalni ispljuvku ,toksičnost ti iz ušiju curi pi

  5. Mislim da je Melk spominjao da ima diplomu ekonomskog, ako se dobro sećam.

  6. Fali Maestro na ovoj temi, čini mi se da je on gore negdje oko Šapca isto

  7. Bombaš nije iz Šapca, nego iz Lipolista

  8. Mislim da je Melk spominjao da ima diplomu ekonomskog,

    C, viša škola samo. Dosta.

  9. ✓✓✓ e/¿¡‽;::’”†∆§×÷Π√♪|`~£✓™©✓=nigma

  10. Bugarska je Ugarska B klase. Sirotilja, nekultura, manjkavost. Ono gore je A(ustro) Ugarska ili Augarska, znači kultura, maniri, otmenost i kosmopolitizam, Franc List, Betoven, Habzburzi itd. Kako je koja od njih širila polje svog uticaja, navike i običaji su zahvatali i narode okolnih područja - što je uostalom krajnje očigledno i da se uočiti na svakom koraku.

    odavno nisam procitao nesto jadnije...

    bukvalno se zahvaljujete nekome ko vas je racunao za nepismenu svinjarsku stoku da vam satro kao ostavio neku kulturu (spojler alert, nije).

    vecina srbije, ako nista, zna da okupatora ne treba voleti, jer ces mu uvek biti malo ispod lokalne stoke po bitnosti, a ti jok, ljubim ruke austrougari.

    ali dobro, imali ste prvi klavir u srbiji. sad sto je stajao u kuci her jozef stajnera, koji je proklinjao svaki dan koji provede u ovoj savskoj vukojebini umesto u becu, i kad mu rekli da moze nazad, ostavio i klavir i kucu i sve u kurac, samo da se izvuce odatle, pa posle kad usli sabacki paori gledali u cudu sta je ovo koj kurac...
    mozete biti ponosni na to. super.

  11. mislim, po toj tvojoj logici sam ja za tebe nedostizni pojam kulture, manira, otmenosti i kosmopolitanizma, a ti si sremski selja.

    ono, da se ne lazemo, jeste tako, ali ne zbog toga sto ti pricas.

  12. Ahahahha viša škola ahahahaha

  13. sve što je valjalo od ljudi na ovim prostorima izgibe u ratovima dok se nejač kurve narkožderi alkožderi i pederi nakotiše i ostaviše potomstvo

  14. Ahahahha viša škola ahahahaha

    visa ekonomska skola.

  15. ma šta to zboriš lihvare to si čuo odnekud pa nego šta nego čuo , video i uverio se

  16. Večernja škola Paja i Jare de idu> Viša škola melkova

  17. Ahahahahahahahah jebena viša škola ahahahahahahahahahahahahaha

    Pa bolje da nisi ništa završavao nego višu

  18. ekonomski faklutet pa sluzi samo da kazes, zavrsio sam fakultet, ali ne umem zapravo nista.

    visa skola... jebem li ga.

  19. Ekonomski fakultet= ništa

    Ekonomska viša= singularitet.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.