Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. Melk: večeras ću osobi prema kojoj gajim najčistija osećanja, saopštiti ista. Ako odgovor bude negativan, idem u Afriku

    Ženska osoba kuca sms: ej onaj ludak s više škole me tu nešto smara, jel možeš da dodješ po mene...

  2. nemojte tako, ima ejdus (ako nije dupli, što vrv jeste) završenu višu turističku školu.

  3. S višom turističkom si vodič, putuješ, naučiš nešto, i generalno si kul osoba, kao bata ejd.

    S višom ekonomskom si melkijades.

    Koji ga nikada neće napisati. Nikada.

  4. Hahaha, Ivan Nepomični piša po Melku.

  5. ahah bata ejd zavrsio turisticku ali se razume u vakcine kao da je zavrsio medicinu, a i u smrt se bas dosta razume kao crni gavran

  6. Melk, izloguj se i pati iz offa.

  7. Neće, on voli da bude polivan ovde. To mu je fetiš

  8. Melk, ja imam master sa Filozofskog. Bukvalno nismo ista vrsta...

  9. Gotovo sad primio se na ovo oko diplome, ima da se prca bez vađenja sve dok ima podmaz

  10. Koje god mišljenje da sad plasira - neće biti snabdeveno fakultetskom diplomom, jebiga, sledeći, izvolite gospon Ejdus

  11. ali ljudi, to je samo formalno znanje, nebitno je, pametniji si bez fakulteta, sa fakultetom si samo deo establismenta.

  12. Top 3 gradova srbije sortedByIQ na osnovu uzorka sa vukajlije

    1 Maradik - da zhajk
    2 Nis - celt
    3 Vranje - zap

    Last 3

    ...
    124 Sabac
    125 Kekenda
    ....

  13. S višom turističkom si vodič, putuješ, naučiš nešto, i generalno si kul osoba, kao bata ejd.

    Turističku sam i završio sirovino.

  14. Ahahhahahaha višu turističku hahahahahah

  15. bait of excellent quality

  16. Za vas sam Nil Bor lično, južnjački pičkindimovi.

  17. Nils* Bor. Osobo bez fakulteta.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.