Prijava

Hahahaha ovaj običaj izrade mimova za prozivke jebe mame u ovim prepucavanjima, iskidam se svaki put

Tu sam ja da vam dam razlog za radost i dobro raspoloženje u životu, samo nastavite.

Ajde melki, primi šalu jednom jbg eeeee sta sam ja sve preziveo

Moraš da znaš da daješ šalu i da primaš šalu

Lepi moj meni deca daju radost i lepo raspolozenje ovo je ono sprdnja, gledas reakciju ljudi kad ima kazes da zapravo nisu gradjeni kakvi se smatraju da jesu a i treba mi za neki rad oko fakulteta nesto ocu da doktoriram

Al najjace sto je naslov teme najbolje mesto za zivot IZVAN BEOGRADA, kao Beograd najbolje mesto pa koje je drugo najbolje... a ono beograd sami sut, ciganjmala i zabokrecina

Hahaha, sli meni najjaci Tilmo, tu je uvek na strani vecine da napadne nekog, ali sad oko prozivke diplomama ne ukljucuje se vec neke sporedne stvari, diplomu ne pominje.
Inace ne branim ovog precanina, nek se brani sam nije mali.

Koja fora s diplomama, sta vi kao imate neku skolu? Na svakom faksu 101 lekcija : "nemoj dangubiti na internetu sa NPC rendom nebitnim likovima". Dzaba vam skola, nista niste naucili

Čiča morada
diplomu nema kanda.

Diploma je najviše dostignuće čoveka bez talenta i naročitih sposobnosti. Najveći sportisti, pevači, kompozitori, matematičari, duhovnici, filozofi...Ostvarili su velika dostignuća zahvaljujući geniju i hrabrosti; najznačajniji slikari nisu bili akademski (ili su ih odande izbacivali), najčuveniji pisci bivali su po pravilu najveće propalice (što se plebsa tiče itd). Diploma je tu da bi se i prosečan čovek mogao smatrati ponosnim. Pročitaj ovo - zapamti - idi tamo i prepričaj, odlično, aj sad tako još 42 puta. Uspeo? Bravo, evo ti i potvrda sa pečatom, ako te neko pita.

Jedine zaista vredne diplome potiču iz oblasti medicine, gradjevinarstva, mehanike i donekle elektrotehnike - ostalo je boranidža, veštine koje se, u praksi, savladavaju za pola godine.

najznačajniji slikari nisu bili akademski (ili su ih odande izbacivali),

Jeste, s tim što i tu ima stratifikacije - evo recimo u ovom primeru, ti si mnogo bliži Hitleru no Van Gogu

Zaista, zaista toksicna zajednica sa previse bugara, bosnja, pantera. Ne smes vise pomenuti niti jednu socijalnu grupaciju da ne skacu uvredjene pickice.

Hvala, melki, što poštuješ moju diplomu, tj naveo si da je vredna :)

Cica Morada obicna saka jada

Nije Becmen van Beograda