Prijava

Zap, nisam bio neko vreme, ali Sabac je dobio 2-3 elitna restorana, violoncela sviraju, avangarda. Def. nije za juznu Srbiju i ljude od tamo.

Pa jel će da me vrate na ulazu? Niste baš inkluzivni... eh te evropske vrednosti..m

Zabranjeno za pse i južnjake

Šabac gaji evropske vrednosti, znači fašizam

Naravno da su svi dobrodosli, samo mislim da se ne bi svi osecali prijatno.

Haha zamisli da je Šabac imao Olimpijadu kao mi, ovi bi podnijeli inicijativu da se stvori neka hermeticka kupola iznad grada kao u Under the dome Stivena Kinga

Šabac, kolko ružno ime zapravo, nije milozvučno nimalo. Kao neki žabac, ili neki deo za menjač

Uuuu, nije dobro, nije dobro. Izgleda da vam se zapušio šabac, gospodine. Moraćemo na kanal, da ispustimo avangardu iz njega, pre nego ode sve u kurac.

Peticija da se vrati stari naziv: Bejerdelen
Onako kako su mu osnivači i dali

Onaj koji udara sa boka.

Skoro pa bugarin

Jeste, s tim što i tu ima stratifikacije - evo recimo u ovom primeru, ti si mnogo bliži Hitleru no Van Gogu

xaxaxaxa

Niš, Vranje - ne znaš šta zvuči lepše i milozvučnije. Etimologija je tek stvar za sebe. Niš vrv ima još bar dva - tri slova u imenu, ali stanovnici ovako izgovaraju odvajkada, pa se usvojilo.

Za Nis sam razmisljao nesto slicno, jebeno 3 slova i ne znaju da izgovore kako treba. Da je recimo Garmis-Partenkirhen, ko zna kuda bi to odvelo. Kladim se da jebeni papagaj, da mu ponavljam mesec dana, ne bi gresio. Ali tamosnjem populisu vekovi nisu dovoljni

Vrv jeste Garniš ili nešto slično. Treba pogledati.

Druuže vi od Bejerdelen napraviste Šabac. Bajazit Yildirim se u grobu prevrće.

"Niš je evoluirao od toponima posvedočenog u starogrčkom kao NAISSOS (Naissos), koji je svoj današnji oblik dobio fonetskim promenama u protoalbanskom jeziku, a potom je naziv mesta ušao u slovenski ". Sve jasno.

Bor dobio naziv po hemijskom elementu, šta dalje reći.

Si siguran da po elementu brt a ne po onom naučniku N I L U Boru

Deer god se pita moze li ova tema da obori sve rekorde vaccine, sevast neverue