Prijava

gde nema nekoga koga voštiš od kurca XD

hahaha voliš, ali dobro da

Najgore mesto vrv Rit ili Šangaj, sumnjam da bilo šta može da prismrdi tom.

Gde je Rit?

Mojne za Šangaj ako ima nafte baćo i Natou se digo kurac

Da, Odžaci su vranjska enklava.

Neko pitao za Surdulicu... blizina vlasinskog jezera čini je podnośljivijom.

Pogl. Slike na guglu samo, to je 10% realnog stanja. Šangaj je ekstravagancija zapravo.

a ok karton siti jbg, to je ns u fulu ne računa se. Šangaj priča za sebe var naselja

rit be like
https://www.youtube.com/watch?v=aa48um1rGq0

A jbt sto su na wiki stavili samo 2/2 norm slika koje tamo mos uslikati. Kakva diskriminacija uzas.

kapiram da je čitav južni deo države gadan.

E da, za rit spika lik sto izdavao soni nosio na adresu ovi porucili iz rita

Prica lik, kad sam dosao do kuce i video situaciju reko sam garisama ljudi ja vama ovo ne mogu da ostavim izvinite. Kazu ovi likovi brate nismo mi krivi sto smo obojeni. Skenjali se pro. Ali biznis je biznis nema losih poteza

Dobro aj sad ovako :

Ima godina, zapati drugar iz hitne tromb (zna ga Branko), i dobije nekog krš oker juga na kom piše zdravstvo Novi Sad ili šta već da radi astme - ono, kao dežura, neko od astnmatičara pozove, ovajode i da mu inekciju i to je to. Desi se da niko ne nazove za celu smenu, ovaj bleji pije odvaljuje se sa nama kako to već ide...I jednom u pola 4 noću idemo nas trojica sa njim u Šangaj da da nekoj ženi dozu, odvaljeni ko zemlja sva četvorica.

Ušli u Šangaj - ulice nemaju naziv, kuće nemaju brojeve...Skrećemo negde, zagubili se, noć jbt. Ulazi on u neko dvorište, kaže - mislim da sam ovde jednom bio. I ulazi čovek u kuću u 4 noću, u fazonu - valda je ovde. I nema ga jbt. Mi šta ćemo uspentrali se na kola i viirimo kroz prozor, scena, debela neka matora Ciganka leži na krevetu i ovaj je bode iglom u guz- Neću to zaboraviti dok sam živ.

Ala su to bila vremena, Gj Riči bi nam pozavideo na nekim stvarima jebeš mi sve.

seve al si ga iskontrirao a nisi ni nasao best lokaciju kod f gore za afterlajf kada se vratis sa jakom penzijom

ma imam ja vec de da se vratim, ne brini

Tutin, čak i iz mog ugla a kamoli vašeg

u da jbt, bosnje iz bosne > bosnje iz sandzaka definitivno

Neko nešto:

Melk: Ehh vreme je za jednu anegdoticu

ma imam ja vec de da se vratim, ne brini

Kako da ne brinem druye

:macka ona sto kosovac kaci na vacca temi: