Prijava

Druga god faxa bio

Ako bilo tako, cenim da si studirao molekularnu biologiju na kekenskom univerzitetu?

Gomile uglavnom matorih ljudi, koji uveče izadju da čekaju bombardovanje - skupe se na čeki, većaju o svemu i svačemu ko mi ovde, čekaju da krene pvo da gadja i onda skaču i viču. Valda su se tako borili protiv straha. Sećam se, ćale jednom usred sranja uzeo šaku šljunka i bacio na krov - kakva je ono bežanija i leganje na zelju bilo je neopisivo.

znas da klincima koji idu u skolu mi izgledamo kao uglavnom matori ljudi?

pri cemu jeste malo bolje, ne znam iz kog razloga al kad vidis slike, snimke obicnih ljudi iz 70tih, 80tih, vidis nekog u 20tim a on izgleda ko dublje 30te, pa cak i 40te.
jeste malo do brkova i odece, al nije samo to, na licu se vidi da su bili stariji, posto ih poredim sa ljudima koji su danas u 20tim koji izgledaju kao poveca deca.

valjda se ranije susretalo sa realnoscu zivota, dodjes do tog znanja koje te za 2 god napravi da izgledas ko cika.

aj da se nadamo da ce duze da zivimo zato :)

To se psiha igra sa nama Celte.

Da znas Kelte da si u pravu. Skoro sam video fotku iz 4. godine srednje zeninog bratanca, turila njegova majka na onaj sizbuk. I uzmem moju fotku odeljenja iz 4. godine stvarno smo izgledali starije. Mislim da je do toga sto su ovi danas mahom sa onim androgenim dzastinbiber frizurama, uskim gej farmerkama i ti fazoni. Deluju balavo. Mi bili u regular fit farmerkama, hokejaskim dresovima, tregericama ili sirokim boksericama, neki sa nadrkanim stavom i kec trojka na glavi, kozne jakne... Sto ti rece, do brkova je.

У НС-у на Новом Насељу нама клинцима бомбардовање било к'о распуст продужени, други разред основне били, једино се јаче осетило кад су на Детелинару пале неке бомбе, остало без неких перипетија било, неке комшије ишле и у она склоништа, лепиле прозоре са селотејпом и не знам ни ја шта, ми ништа од тога, једино ћале пиздио кад бих се играо близу прозора кад су биле сирене....

Imao devet godina, cale bio regrutovan, nekad po nedelju-dve nismo znali gde je. Presli u Kg, secam se bombardovanja Zastave, pucalo ko nenormalno. Inace bleja, produzen raspust itd kao i kod vecine

Да брате приштевац, само се ја сећам бомбардовања Ћуприје, Јагодина је некако, не знам како бих рекао, прескочена...

Da znas Kelte da si u pravu. Skoro sam video fotku iz 4. godine srednje zeninog bratanca, turila njegova majka na onaj sizbuk. I uzmem moju fotku odeljenja iz 4. godine stvarno smo izgledali starije. Mislim da je do toga sto su ovi danas mahom sa onim androgenim dzastinbiber frizurama, uskim gej farmerkama i ti fazoni. Deluju balavo. Mi bili u regular fit farmerkama, hokejaskim dresovima, tregericama ili sirokim boksericama, neki sa nadrkanim stavom i kec trojka na glavi, kozne jakne... Sto ti rece, do brkova je.

ne mislim na nas, tu i ne mogu da cenim bilo sta. generacije koje su u 70tim i 80tim bile 20-30godisnjaci i tako to. kad imalo da se slika i negde cak i da se snima da vidis, cenim da je pre i vide bilo izrazeno

Rat u Bosni, sankcije, bombardovanje, milenijumska buba, peti oktobar, ubistvo Djindjića, svinjski ptičiji grip, poplave, ovo govno...Malo sam se smorio od tih "jednom u 100 godina" dogadjaja.

znas da klincima koji idu u skolu mi izgledamo kao uglavnom matori ljudi?

pri cemu jeste malo bolje, ne znam iz kog razloga al kad vidis slike, snimke obicnih ljudi iz 70tih, 80tih, vidis nekog u 20tim a on izgleda ko dublje 30te, pa cak i 40te.
jeste malo do brkova i odece, al nije samo to, na licu se vidi da su bili stariji, posto ih poredim sa ljudima koji su danas u 20tim koji izgledaju kao poveca deca.

valjda se ranije susretalo sa realnoscu zivota, dodjes do tog znanja koje te za 2 god napravi da izgledas ko cika.

Enver Sehovic
Imao 26 godina kad je poginuo. Izgledao ~50 godina
https://avaz.ba/media/2019/07/27/1009271/thumbs/1005x635.jpg

o tome pricam musase. nisam lud jbt

Ma psiha se zeza sa nama. JA kad vidim Devin Bukera ili Drejmond Grina, i dalje imam utisak da su stariji od mene.