Prijava

Haha zafalilo ti par godinica vuče

Vootche ovi naginju 40+, gde ćeš biciklom na gerijatriju

Vecerao biftek preliven burbonom pred kraj przenja

Bukv padale bombe nocu mahom, manje po oblacnim danima.
Vise sirene pravile uzbunu nego same bombe.
Uglavnom smo bili kuci, sve komse bile ok. Ono ssss imalo sustinski smisao, postovalo se.

Kada smo srusili slobu ispalo teze govno nego nato bombe.

Sta pa u kikindi od javnog dobra ima da se gadja? Njiva sa suncokretima?

Kolko god si imao tad?

uuu ovo je bilo nisko keltuzade

Cara je veteran iz ww2

Bukv vojne objekte i magacine. Jbg leteli su avioni svuda.

Druga god faxa bio

Caro ako si druga godina faxa bio tada, sada imaš 43, koristiš intersleng i spominješ mater/ženu ljudima na šaljivom sajtu. Ukratko, bravo

Puko sam srednju dva puta, znaci 45

Po vokabularu me ne bi čudilo

Vokabular jbt

Aj nestani

Bukv poslao sori zapu i smou. Pickasto bilo sa moje strane al i zap se pickarise nevidjeno. Malo ga otreznio toeto. Seljacki svakako.

#recinakajzenseveru

inace, gledam madlen albrajt, klintona, milosevica, tudjmana, izerbegovica, mladica itd i ne izazivaju mi nikakvo osecanje. nema mrznje, nema ljubavi, ama bas nista. ni prema kome.

kao da gledam slike ljudi koji su ucestvovali u nekoj istoriji koja se nije meni dogadjala. mogu da cenim, ovaj bio kreten ovaj bio dobar (ko doduse?), al ono, nemam nikakvo osecanje prema osobama.

najbukvalnije mi je bila reakcija kao ova umrla juce, ja gledam i mislim se, jbt ona ziva bila do danas, mislio sam da starija.

to mi je bila reakcija.

ne znam, i meni nije jasno.

Ovo.

4 godine imao, tu noc se majka porodila, rodio se brat. Ujutru je pustili kuci, sa sve bebom, bila 7,8 sati u bolnici. Secam se kroz maglu, nismo se krili nigde, znam da me komsije psovale i terale kuci kad sam po ulici dugo

Bio sam 6. razred. To vece smo imali trening i cale od jednog drugara je dosao i nesto prosaputao treneru i ovaj nam rekao da se spakujemo bez panike i podjemo kuci. Do kuce smo se zajebavali i nista specialno nismo bili svesni. Tek kada sam dosao ispred zgrade i video da niz stepenice trce babe, kojima je uglavnom trebalo pola sata da sidju a sada su bile prve, sam se usro. Cale se uglavnom smejao dok sam ga molio da sidjemo dole i boleo ga tuki jer je vec prosao kroz rat, dok za razliku kada je bio 5. oktobar i nestao rts1 bio unezveren, ali to je neka druga prica.
Obzirom da stariji buraz vec tada nije ziveo sa nama a majku nemam, cale je morao povremeno da me vodi u topiko kod njega na posao i da tamo provodim vreme. Uglavnom sam vozio rucni viljuskar kao skuter i lepio etikete na pastete i bio placen za to u pastetama. Secam se i crkotina koje su tada mleli u pastete i slali za Makedoniju. Jako je smrdelo, fazon, piletina koja se bila odmrzla i blejala dok nije pocela da bazdi.
Pa onda jedan period bio kod tetke na selu, uglavnom pod paranojom se tamo provodilo vreme. Nismo smeli da palimo svetlo uvece i spustali smo roletne da se ne vidi svetlo. Preko dana smo bezali od jednog penzionera koji nas je jurio po selu jer smo se igrali rata u staroj stocnoj vagi, pa se cimao da je ne gadjaju.
Najtraumaticniji dogadjaj sam imao, kada sam morao da cekam caletu cigare. Stignu tako cigare i ja dete stojim u redu za sledovanje dve paklice satima. Prodju dva pocetka i dva kraja dok sam u tom redu i kada sam konacno dosao blizu trafike, zena koja je vec u svakom dzepu imala po dve pakle, me izgura na trafiku, prakticno da moram ponovo na kraj reda. Taj ocaj necu nikad zaboraviti.
Ovo ostalo generalo zajebancija. Cepanje karata madjarica po bunkerima, lepo vreme, gledanje diznijevih crtaca na tv politika, sat vremena crtani - sat vremena vesti - pa ostatak crtanog i tako. To onako na prvu cega se secam.

17 godina, bili smo odvaljeni od alkohola 24h dnevno, igrali basket i isli na one koncerte po trgovima. Uvece onako pijani sednemo na garazu kod ortaka i blenemo u nebo da brojimo avione. Svake noci nabrojimo bar 3 puta vise aviona nego sto ima ceo NATO.

I svercovane pljuge bile luksuz, curio se uglavnom ili domaci rezani ili neke usrane izvucene iz nekog magacina, da li su se zvale Jumbo ili tako neki kurac, imale jebenog slona na paklici. Od toga usi otpadale.