Prijava

Ja pamtim da je Govedarica dobro igrao.

ne pamtiš ti ništa starkeljo, idemo na izmenu pelene i onda pavkanje.

I opet pričamo o represtaciji i budžimo je i taktiziramo, ko moroni poslednji. Jebe mi se, mrš. Bolje da se Italija plasirala mesto nas pa da navijam za njih, kao što radim već 20+ godina uostalom. Igrači nam igraju bre s pola gasa, vuku se po terenu, letargični su, Piksi je selektor u rangu Krstajića - i ja sad treba nešto očekujem iz meča protiv krajnje nedopadljive ali ipak veoma profesionalne Švajcarske. Ne. Ako dobijemo - odlično, ako ispadnemo - briga me.

Ako dobijemo - odlično, ako ispadnemo - briga me.

Baš tako. Ali problem je u tome što je fudbal velikom broju ljudi ovde zamena za ličnost.

Navedite imena tih ljudi.

Mogli bi vi ove godine da budete Hrvati 2018, da se provučete ko prdež kroz gaće, šta mislite ?

Samo ti maleriši možda će tako bosna i da se kvalifikuje na završnicu nekog velikog takmičenja LOL

mogu kurčinu moju, eto šta mogu. kad ne mogu kamerun oderati, šta je više reći?

možda će tako bosna i da se kvalifikuje

hoće hoće, evo samo što nije.

Haha ja sam u šmokljinim očima preuzeo ulogu čiča morade na temi fudbal i nba,

A ne ozb moglo bi i ne bih se iznenadio, npr da u ovoj grupnoj fazi krv ispišate i onda laganica do nekog polufinala npr

Mogli bi vi ove godine da budete Hrvati 2018, da se provučete ko prdež kroz gaće, šta mislite ?

sad sam pogledao rezultate i inali su 9 boda u grupi sa jednim primljenim golom.

U kojoj je bila argentina

Melkor dogovorili smo se, nema vise lozenja taj voz je proso. Navijamo ali nema vise entuzijazma i paljenja da postoji bilo kakva sansa da se ovo prvenstvo ne zavrsi nekim razocaranjem.

Jedina je nada da bude kasnije ali to je neminovno

Ovo je dobro, sve dodatno je super

Cak i ako se desi ono najgore,da vodimo i ovi izjednace u zadnjim trenucima i dalje ce me mnogo vise iznervirati Ejdus sa svojim trecim mestom i kako je to uspeh i treba jos da sazrevamo i te price.

Brt nmg da spavam, samo si od sp razmisljam, i nadam se da ce prodjemo

Ejdus
.

Baš tako. Ali problem je u tome što je fudbal velikom broju ljudi ovde zamena za ličnost.

Ejdus

TO No1E
TO SOKOLE!!!
TO NOVAČE JUNAČE!!!!

I RODI MAJKA JUNAKA
I RODI MAJKA ĐOKOVIĆ NOVAKA!

No1E, TI SI NAŠ PONOS I DIKA
JAČI SI OD ČELIKA!!!
TI SI KAMEN TI SI STENA
NAJBOLJI SI ZA SVA VREMENA!

No1E,TI SI NAŠE SUNCE
I NAŠA ZVEZDA DANICA
SAMO NEBO TI JE GRANICA.

NAŠ PONOSU I DIKO
NE MOŽE TE POBEDITI NIKOOOO!!!

U SRED TORINA
SRPSKA TROBOJKA SE VIJE,
POBEDIO No1E-CAR SRBIJE.

ŽIV I ZRAV NAM BIO
I JOŠ MNOGO GS OSVOJIO!!!

KAO SVOJA SINA DVA
VOLIM TE No1E JA!
VOLI TE TVOJA SRBIJA!

Ja se probudio u 1 ko debil LOL i poremetio spavanje.

Gledam konferenciju sad Duća i SMS, i mislim da pobedjujemo. Ne zato sto plene nekim samopouzdanjem, nego zato sto su prelepi tupani, a poznato je da ekipa sa vise prelepih tupana ide dalje.