Prijava

Šmo brt ti sve znaš - zašto nema Ojrazabala u Španiji? Presimpatičan igrač mi.

Lol nemcima trener herr flick

U brt nikako ne poredi Vanpersija s Moratom, Robin je vrhunski igrač, Tilmo može da potvrdi.
A Morata je jednostavno smotanko jedan koji pogodi kadkad
https://youtu.be/SPLrgXNFuJA
Mislim maše svi ofc, ali to ne deluje ovako bangavo baš
A lep dečko šteta

Ovo ce biti tovarenje

Pravo pitanje včrs šta gledati, CRC-GER ili JPN-ESP

Demantuju golovi Štokere, nadavao se golova i za represtaciju Morata - ali ne znam, ne leži mi nekako.

Nema ga Ojarzabal zato što je Enrike derpe koji te mrzi ako ne igraš za barselonu/real ili mu ne krešeš ćeru.

Нема Ојерзабала јер је покидао лигаменте још прошле сезоне, месецима не игра, а за Морату - није Ван Персијева класа, ал' најгори клуб у којем је играо је Атлетико, то су све врхунски клубови и играчи са гро користи за екипе....

Hrabri, hrabri, hrabri Japan

Nijemac ga duva izgleda

Šta hrabri hahahhahah na poluvreme se okupili cigani i rekli daj da puknemo da ne idemo na ujke u osmini + posle na brazilce u četvrt. Ovaj prvi gol unai simon brani u snu. Sad da su nemci na tom nivou ciganisanja pa da kažu ok španjolci pazite sad ovo i izgube od kostarike da oboje ispadnu. A krenulo je u tom smeru.

Vodi i uvodi Asana, alal mu kurac za ovo

Šta hrabri hahahhahah na poluvreme se okupili cigani i rekli daj da puknemo da ne idemo na ujke u osmini + posle na brazilce u četvrt. Ovaj prvi gol unai simon brani u snu. Sad da su nemci na tom nivou ciganisanja pa da kažu ok španjolci pazite sad ovo i izgube od kostarike da oboje ispadnu. A krenulo je u tom smeru.

ako urade to nemci imace posebno mesto u mom srcu uvek

evo ga HAHHAHAHHAHAH

Ako uspeju da spansko ciganisanje da isteraju nemce neutralisu tako sto ispadnu jos veci cigani to je definitivno za respekt