Prijava

Бејл у Велсу у Бејл у Реалу (задње три сезоне) два различита играча.... Егал су обе репрезентације по квалитету, неки European upper mid-tier ниво....

Italy - Argentina

Finalissima :O

Nego.

Šta rekoh ja juče?

Раде хаубица..

Ух јбт хвала богу испали украјинци прошо велс ћао довиђења

Esam reko. Kaki kurac Ukrajinci pičke materine. Shvatite da su Sloveni niža rasa u očima vladaoca iz senke, jebeš rat jebeš razrušene gradove, niste Zapadnoevropljani odjebite.

каква група енглези велс амери аће бити намештања енглези 1 па после деле бодове савезницима коме шта треба наравно велсу и америма а иран саботирати чим пре

свака част колега на прогнози

Esam reko. Kaki kurac Ukrajinci pičke materine. Shvatite da su Sloveni niža rasa u očima vladaoca iz senke, jebeš rat jebeš razrušene gradove, niste Zapadnoevropljani odjebite.

Ovo.

Dugo nisam ovako omasio. Mislio sam bas antirusku histeriju na tribinama + sklanjalicu ostrvljana, al svetsko je svetsko, ocigledno...

ladno sam tek shvatio da je svetsko prvenstvo.

drago mi je što igrači velsa nisu pustili ukrajinu da nezasluženo pobedi, a na kraju krajeva gde će, njihov život je težak, nema se.

Oćemo li praviti zajedno skandal što Erhan Mašović nije pevao himnu ili sve moram sam?

Brt 2022 je, a ne 2012. Moze bukvalno ako oce da klanja za vreme himne

Perhan Mašović LOL

Znači ništa od lova na veštice?

Uvijek je diskutabilno kad neko ne pjeva himnu bilo gdje, evo imali smo i slučaj alexandar-arnolda u engleskoj, nije samo u Srbiji.

Smatram da bi fokus trebao biti na zalaganju i igri pojedinca a ne na pomjeranju usana tokom intonacije himne.

Ako neko gine u dresu reprezentacije, to je dosta važnije od nekog njegovog ponašanja van terena i stavova. Isto ko što kod nas smatram da je greška i nepotrebno bilo tjerati Vranješa iz repke zbog tetovaze Djujica. Dečko je ginuo za reprezentaciju, bio podrška ekipi i za mene je to dovoljno da ostane tu.

@Pliduuu
Исправан резон, али потребно је да тако резонују сви учесници. Да буде обострано поштовање.

Сетимо се случаја Љајић. Сви поскакали на Синишу, "Барбика диригент", шта има везе што мали не поштује потписан уговор, нек пљује и сере по химни и грбу колико хоће, дај га овамо, добар је играч.

Резултат: кад је тријумфално ушао у репрезентацију, није пружио ништа. Не зато што не може, него зато што није хтео. Сулудо је очекивати да се неко труди у репрезентацији чије симболе отворено пљује и презире, макар колико био врхунски играч. А и шизофрено некако, и од њега, и од оних који тако нешто очекују.