Prijava

Ovaj klip na kom Modrić ohrabruje Livakovića onako roditeljski je wholesome, uje mogu biti ponosni na reprezentaciju i stanje unutar nje

Takozvani karma momenti

- Nemci se ispederisali i ispali iz grupe
- Španci kalkulisali i ispali
- Džaka se pederisao dobio po fljondži
- Australijanci sprdali Mesija, zabio im gol posle pola minuta
- "Hrvatska je za Japan lak protivnik" tvrdio Fukuda ledjenda i ispadoše od Hrvata

To je mislim to, ostalo još da Hrvati dobiju neku petardu jer su sprdali Borjana, i da Ronaldo da neki odlučujući gol u tipa polufinalu jer ga kojekakve Šmoklje širom sveta hejtuju.

Al to im neće pomoći u petak protiv velikog HIŠARLISONA.

Kad se samo sjetim koliko su ljudi jeli govna jer nije pozvao Firmina, a pozvao Richarlisona eto vam ga prc

u polufinalu kupa saudiske arabije jeli melk?

hahahhahahhah kamenofil se pitao baš gde su nestale krindž zajebane slike Tomasa Šelbija, eno ih na Otamendijevim plećima

A ovi sto su glasali na toj portugalskoj anketi za ostavljanje ronalda na klupi nek puse kurac, najveća ličnost Portugala još od Magelana, toliko učinio za Portugal i reprezentaciju i tako mu vraćaju ma nema ljudi su govna

Svi bi sad da ga jebu jer je rekao istinu u onom intervjuu

Rona, melk i ja smo uz tebe ne brini sve ce biti okej, kad se spuste zavjese i dalje ces biti legenda volimo te

Ja te volim više Rona, daj meni dres njemu šorc.

Ahah meni je prvo pao na pamet onaj meme sa pablom eskobarom sa rukama iza ledja ali ovaj je suroviji

бразил аргентина финале за мене само што су аргентини мало лоше наместили иду на холандезе који играју боље од њих ипак они имају селектора а аргентинци имају неког анонимуса на клупи и то ће их коштати вероватно
елем, лепо је бити србин овог јутра

CITATAl što liči na Mikkelsena, čudo jednoTATITC
есам реко ово рание лепо је каце неко слаже сменом

бразил аргентина финале

A na koga idu u polufinalu ako prođu holandiju i rvate?

једни на друге иду :(

ne može argentina braziu finale jer su sa iste strane kostura jbg

јојјј нисам ово испратијо како треба ипак ништа од тог финала :(

како ми је само то промакло ал добро бразилу је добро намештено проћиће онии и холандезе и гаучосе

навијамо за гаучосе јер су бразилци пичке који су наместили меч са камеруном да СЛУЧАЈНО ми не прођемо хвала им неће освојити