Prijava

e pa xe3Ho da tvoja kosooka gamad nije usrala motku protiv kostarike mrtve sada bismo svi zajedno pjevali u čast nemačkog ispadanja al kurac malo

Nemci nemaju krštenog klasičnog napadača još od Maria Gomeza, Kevina Kuranjija, pa Miler univerzalac koji igra sve od sredine pa naviše startuje kao devetka
I neaš ti tu šta

ovo mogu da osvoje jedino španci ili brazilci

po meni francuska ponovo, izgledaju ko da su dosli opet po trofej.

A brt, da smo pobedili onako hirurški danas sa 1-0 bez gresaka u odbrani, opet bi morali da pobedimo Švicu. Šesnaestina finala u petak jbg. Protiv Portugala je morala pobeda, pobedili smo. Protiv Norveške je morala pobeda, pobedili smo. Sad mora opet, i biće. U ovom veku samo smo jednom, 2010, ulazili u trece kolo sp sa realnom sansom za osminu finala. Tako da nije sve ovo mala stvar

Ako vidim Vlahovića na terenu verovaću u tako nešto.

U ovom veku samo smo jednom, 2010, ulazili u trece kolo sp sa realnom sansom za osminu finala. Tako da nije sve ovo mala stvar

ovo jeste

allî nekako nije zaslugom igraca ovaj put

Sve osim pobede je neuspeh i nek jedu kurac ako ne pobede ovi nasi slepci.

Voleo bih da si ovako bio žustar i kad je bila u pitanju uspešnost vakcine.
"Sve osim stvaranja imuniteta na bolest je neuspeh vakcine i nek jedu kurac ako ne naprave vakcinu koja će to omogućiti.
A ne da menjaju definiciju vakcine.

pusi kurac i ti ejduse

Sutra krecu tekme samo u 2 termina, rasplet

ekv senegal ima da puca, obe ekipe gotiva

iran - usa vrv ce pobediti usa ali bilo bi vrh da to nekako uradi iran

vels - engleska vrv jos jedna premtrva utakmica 0-1

meni nesto mirise da ce vels da izbaci engleze

vidi ga ovaj sa vakcinom, jos jedno preljuto trolovanje

kako da ih izbace kad englezi imaju 4 boda, sprdas li me to

celt
meni nesto mirise da ce vels da izbaci engleze

Brt da bi se to desilo wels mora da ih dobije sa 4 gola razlike. To ako se desi to bi bila najveća senzacija svih vremena.

Zaboravio sam da aktiviram filter na celtove postove vezane za fudbal ja sam kriv

Pa dobro brate šta nije matematički nemoguće

Zaist bih voleo da je tako, zarad dobrobiti svih nas - ali je ovo nažalost istina od koje vi bežite.

da bre, zaboravio sam da je gol razlika a ne medjusobni mec :)

Trebalo bi Iran da izbaci Ameriku realno, jači su za dobrog i iskusnog selektora. I bilo bi pravedno skroz. Što se nas tiče, dobro je jer smo

videli da umemo da pravimo šanse i dajemo golove
opekli se na greške koje nadajmo se nećemo više praviti
videli koliko su igrači nespremni i skapavaju posle 70. minuta

loše jer se Pavlović povredio, a i Švajcarci videli da stvarno skapavamo posle tog 70. minuta. Nadam se da je ovo bilo odmaranje i priprema Vlahovića za taj treći meč, i da će početi umesto Mitra (šanse nema) jer nam treba malo drugačijeg fudbala.