Čet

  1. https://vukajlija.com/recnik/autori/13906

    ono kada i skripta oseti da se neko treba banovati, ali administrator i moderator ne osete.

  2. Ceo jedan dan?

    Mater mu debilnu i dosadnu jebem

  3. Lik je bio Top 5 autora 2020 godine, to nek nam je na čast

  4. Lik je bio Top 5 autora 2020 godine, to nek nam je na čast

    hits blunt
    Šta ako je on zapravo sin Jelene Bačić Alimpić i ona vežba za pisanje svoje naredne knjige preko njegovog naloga jer joj je sa oriđiđija (na kojem je svojevremeno bila čak i vrstan moderator) pretio Rasni da će ubiti TI - ja pa se od tada ustručava da ulazi tamo?

  5. Više po stilu pisanja vuče na Šešelja

  6. Vrati se Rasni, imam popis ljudi koje treba neutralisati

  7. Ni približno, autore Vuk. Uvek je dobro imati doktore uza se.

  8. Na koga je red da ovaj put obrati pažnju na Caru? Eno je kukumavči po Vaccini opet.

  9. Realno najbolje je sto ti i Mesni kazete,a onda dodje Melkor i krene da sizofrenise po temi napaljen gospodjom Carom.

  10. Najbolji pristup imate ti i Mesni samo ,,sta ti picka krvari pa dolazis ovde,, i slicno a ne ko ja da ulazim u neke debate sa poremecenim Melkorom.

  11. Ne gubite vreme, autore Hotul.

    Ne moš ljude uveriti da je zemlja okrugla, kamoli neke sivlje zone.

  12. a ja kakav pristup imam houltu

  13. Dobro si izjebao Melkora mada on u svojim sizofrenicnim naletima nije ni primetio.

  14. Dakle, autore Šmo, vaš pristup je za bronzu.

  15. od koga je dosta je

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.