Čet

  1. Bronza, kao moja repka

    NAPRIJED VATRIJENI <3

  2. pa šta da kažem, kurva neće sa nama da zbori dok ne menstruira, ovih par meseci poslednjih je doduše bila previše zauzeta zbog deteta, ali onih devet meseci da nije mogla ni jednom da fino popriča, nego samo došla 2-3 puta da isproziva gomspodu, e to je nisko.

  3. Tema Vaccina je kao koncert Baje Malog Knindže, drži morone na jednom mestu, što je lepo.

  4. Visok stepen sizofrenije na toj temi.

  5. Svaki put kad žena dođe na sajt, isto sranje.

  6. Ima nas tri-četeri otprilike

  7. Četeri dinara druže

  8. Šest dana Škodija nema.

    Sram da Vas bude, autore Mesni.

  9. mora neko lopatati govna. je li smećare sram svoga posla?

  10. zaista mi je najiskrenije žao vas napaćenih isfrustriranih glavica koje pičku nisu videle u životu, dok ja ratne ožiljke prekrivam tetovažama a dignutu kitu pičkom svoje žene i svako jutro se budim uz prizor zasada lešnika i cvrkuta ptica vi se ovde ujedate na sajtu. Imam ratne prijatelje preko celog sveta za koje znam da bi sve dali za mene ako zatreba, jer ono što vi jadne asocijalne glavice ne možete da shvatite da vernost i odanost koja se stekne na ratnom polju traje do ostatka života. Najiskrenije mi je žao što nikada nećete imati normalan ljudski kontakt koji nije preko monitora i što ćete večito raspravljati o pičkama umesto da ih jebete, stvarno mi je najiskrenije žao, bez zezanja sad

  11. Nekad si morao da se pomucis na sajtu, da doprinosis sadrzqjem i onda si mogao dupe da ogulis 5 godina bez garancije za ista, sad napises dva afirmativna posta o cokiju legendi i javis se Trucu, taj nema problem da se posere po svemu i svakom

  12. Deveti dan bez Škodija.

    Filipe Kostiću, đe će ti duša?

  13. u raj, zbog pobede nad jebenim balegarom.

  14. u džennet pasha moj

  15. SREĆAN OSMI MART, DRUGARICE!!!!

    SREĆAN OSMI MART TOMA, AVVI, CARA, VESNA I OSTALE ŽENE SAJTOA.

    SVE VAS VOLEM!!!!

    :*

    <3 <3 <3

  16. Cara? A Zapata? xD

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.