Čet

  1. ejd je moj prijatelj iz detinjstva, frst ejd, tako smo ga zvali. Bio uvek tu kad treba

  2. kacmo kod njegove babe jeli supe njegova baka je uvek njemu prvo sipala uz reci frst ejd, bio najsitnije dete. On pa cocali dobri

  3. bazdulja bi pak terali iz drustva, nismo ga voleli, bio je nekako aljkav u pocepanom dzemperu i musav od dzema poslepodne, a prepodne bi izlazio na ulicu sa parcetom kobasice i kriskom leba i tako bi se osetio do pred rucak na beli luk iz te domace kobasice. Al ipak smo se druzili, bili smo deca.

  4. inace kamenkova tema ocla u lololok morace novu kmejmun otvara

  5. Utihnuo je forum.

  6. Zaspala je naša milicija

  7. Ово ми је најбољи профил до сад и први са одабраним дјелом.И никога не вријеђам , али једна велика маса ме вријеђа и хејтује чим дођем у чет Кафану.Боксер , неки МанУтд , Радијација , понекад Надимак ко надимак.И то нису обичне увреде , то је вријеђање сопствене нације и величање највећих злочина над Србима и постављање линкова од усташких пјесама.За мене је то понашање психијатријски случај , и не могу да вјерујем да постоје такви људи.Једноставно сасвим небитно што неки сматрају да су то само слова и бројеви , ко тако нешто напише он је спреман и да то каже

  8. Čemu mržnja, gospodo?

  9. Dobro vece svima osim Ejdusu koji je izgleda stajao iza najglupljeg spam profila ikada i time bespovratno urusio nasu sliku o njemu

  10. znate sta ja mislim ja mislim da je ejdus nevin i da se jednostavno vratio na sajt u pogresno vreme eto sta ja mislim

  11. Ma Triforce ja stojim i iza jednog naloga koji ima pandicu na avataru. Pa pričam sa sobom i predsobljem kad ne znam šta ću.

  12. Kad malo bolje razmislim, malo mi je dosadio moj nalog Mali Mujo. Gospodo moderatori, budite slobodni i banujte taj moj nalog na jedno nedelju dana dok ne budem bio siguran da ću ga koristiti.

    Takođe imam još jedan nalog. Neću da ga otkrijem, ali sam na njemu glumio lekara koji je radio u crvenoj zoni.

  13. Pa pričam sa sobom i predsobljem kad ne znam šta ću.

    Hahhaha zanimljiviji razgovori Ejdusa sa
    - sobom i predsobljem
    - dvorištem, dvorom i predvorjem
    - kućom i okućnicom
    - kabinom i kabinetom
    Peto, ilustrovano izdanje

    Specijalni dodatak: "Priče jednog lobija"

  14. jbt secam se zapa kako me ubedjivao da je ejd dupli nalog, reko pali ejd true stuff real dingospow

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.