Čet

  1. Momci, još jednom vam hvala svima. Imam potrebu da se zahvaljujem konstantno, a sada ću se jedan ogroman period povući, što od sramote, što zbog baš loše situacije koju ću ne znam kako, ali pokušati da rešim. Kakve god da smo imali sukobe, postoje ovde ljudi koji su mi dragi, iako ništa o njima ne znam, sposobna sam da volim nečija slova i nečije dobročinstvo. Jako mi je žao zbog svega s moje strane, ja sam samo veoma, veoma povređena životom. Želim vam svako dobro, nemojte mi zameriti i nemojte me zaboraviti ... čak iako me ne volite. Meni je to ravno sa smrću. Zaborav je najgore nepostojanje. Čuvajte se!

  2. Parkovi su videli vise iskrenih poljubaca nego bilo koji kafic.
    Bolnica je cula vise iskrenih molitvi nego bilo koja crkva.
    Aerodrom je video vise iskrenih suza nego bilo ko.
    Ulica nas je naucila vise nego bilo koja skola.

  3. јебач пресретач
    3 dana

    u soma dinsa da nece doci do bozica (pravog) ili uskrsa

  4. Ozbiljna sam, možete se kladiti stvarno, ušla sam samo jer sam morala da zahvalim još jednoj osobi na pomoći.
    Neću dolaziti. Ni iz ofa. Sramota me je toliko da ne mogu ulicu da pređem ... HVALA. Neće imati ko da vam smeta, niti da spemuje. Ali zaboraviti vas neću. Svako, svako dobro. Nosim vas u lepim mislima.

  5. Ok ovo za opkladu ne vazi dosla je samo da nesto obavi, fazon novcanik ti ostane u kaficu

    Avii evo brat carimir da ti kae rispekt da se dozoves pameti vreme je bukv, neka si ovde ispala totalni debil koga boli kirac trebalo je to da ti se desi, nek ti to bude ventil, jer de ces bolje mesto od ovoga da se moronosises. Zamisl da si takva u rl, isuse.

    Sad idi u rl, radi sta moras resi probleme i vrati nam se retardiranija nego ikad pozzz. :)

  6. Što bi rekli u onoj pesmi: "Zbog mene ne plači, suza nisam vredan, kasno je da se sada menjam."

  7. KAD AVI VRATI OPAAAAAA

  8. Niko te nije tjerao da se kladis, sam si htio pa si ispusio, sad budi covjek pa isplati

  9. Triforce > svi ostali "kladim se" likovi na Vukajliji

  10. Umreo sajt, ode mi i Cara nemam s kim da se raspravljam

  11. Nema ni kamenofila da nam kaže šta je ručao danas

  12. Ni mesnog majku da nam opsuje

  13. jebem vam majku <3

    fuj kakva fejkara lolo

  14. a štajaznam, nekako se osećam dole od jutros ali ni sam ne znam zašto.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.