Prijava

pogledati mapu ko priznao kosovo poklapanje 80-90%

The Philippines, the United States and Israel had the highest share of people identifying as LGBT+, at 11 percent each, while Thailand and Canada came in a close joint second place with 10 percent of adults, followed by Sweden, Brazil and Australia, each with 9 percent

Haha, prelepo. Mada mogu te brojke jos gore, drzim palceve

mogu te brojke jos gore

Mislim da je neko rekao prije, u Americi ako uzmes samo Gen Z, fazon 25% njih se identifikuje, ovih 11% se dobije kad razvodnis sa boomerima i ostalima

što je nerealna cifra, niko ne osporava postojanje gejeva, ali taj postotak je nemoguć prirodno, što znači da su uglavnom klinci ispranih mozgova, čak i razni plidui će se složiti sa mnom ovde. mada što kaže kosovac idemo na 50% ko im jebe mater

Treba se uvesti da moraš biti peder ili LG TV bar 5 godina, tek onda možeš u statistiku

tamo gde ima vise frikova ima vise i novaca ne bi ja to tako b/w gledao (jede se avokado na max)

Dok ne nabiju pristojnu kilometražu ne računa se jbg

A to šta je prirodan postotak, cenim ovako:
- 50-60% populacije tru strejt
- 20-30% bi
- 5-10% full gej
- 5-10% umobolnih

Realno gledano, kad se otvore svi ormari

Otkud ta sad spika da je plidu zagovornik lgbt, mislim dajte ljudi nemoj da vam muslim plidu bude najliberalniji među true evropskim pravovjernicima

Obj ja samo kazem pederi > huligani/gaseri/narkomani, ali da sam za te pokrete i da masem zastavicama ja to ne cinim

Treba se uvesti da moraš biti peder ili LG TV bar 5 godina, tek onda možeš u statistiku

Dok ne nabiju pristojnu kilometražu ne računa se jbg

bukv, jednom se pojebe u bulju i odma peder ma ajte ljudi molim vas

da sam za te pokrete i da masem zastavicama ja to ne cinim

https://www.facebook.com/share/v/CHKTDG5Tyv9xS8Bm/

ma plidu ja to iz šale i ljubavi <3

realno ako ti je preko 5% stanovništva gej onda si baš gej

Da se kučkojeb vrati

Bolje 12 pravijeh drugara nego preko 50 lažnijeh

Lepa prajd parada juče, još me dupe boli.

Lepa nesanica isto noćas, alalvera alalvera

pa kako to brate ta nesanica ne kapiram

izmori se dobrano ceo dan i onda mora da zaspiš, organizam će lipše

ili što bi rekao houltu9l zlatousti: pa što nisi spavao majmune LOL

izmori se dobrano ceo dan i onda mora da zaspiš, organizam će lipše

ili ovo ili setnja nema trece bro