Prijava

Nemo', ne valja se na poneđeljak, oće da bude nešto

Ovo mesto je postalo nesnosno!

Ovo je neizdrzhivo postalo

Definitivno nisam za ovde. Ne znam gde ću ali ovde neću. Trebala sam zapravo odmah to da uvidim. I prvi, i peti, i sto dvadeset i peti put. Ovo nije mesto za mene. Ja sam toliko živa a ono je učmalo. Negativno i mračno. Zajedljivo. Unezvereno. Kao zgarište. Kao postapokaliptična ruina po kojoj se zombija. Nije ni mrtvo čak već beživotno što je gore od smrti. Bravo za sve vas. Bilo mi je milo, ali dovoljno mi je. Nemam želudac za vas. Svako dobro želim apsolutno svakom s kim sam imala čast.
AvvI mora da beži.

A sto Avll brt ko ti sta rekao

Ja se samo slozio sa tobom

Imo sam bagremovu šumu tamo dole prema drumu pa sam čekao

ko joj sta reko, neko kaze dobar dan a ona u fazonu buhahaha kakav dan ja sam gospa od noci zla i naopaka sto pretvara svijetlost dana u tminu inace sam i jako tuzna sama sam ljudi su zli jedi govna proklet bio

Oh ne Avluv opet odlazi

Bio si više od trna u oku mome proklet da si

Tamo samo kamen kuca, tu gde ljubiš koža puca

A sto Avll brt ko ti sta rekao

Uopšte nije do tvog posta, baš si normalan i kul od kako sam se vratila. Niko me nije dirao. Uviđam da sam svuda trn. Ne želim više nikoga da ubodem niti ičim povredim, makar i virtuelno. Nije ni do koga stvarno. Do mene je. Ja sam poremećena. Bili ste u pravu. Nažalost. I to što mi se sve desilo u životu nije izgovor za moju nenormalnost. Nije opravdanje. Mogla sam sačuvati sebe, nisam. Dozvolila sam da me život sjebe, da me samelje. Izvinjavam se svakome koga sam uvredila, verbalno povredila ili bilo šta slično. Hvala u svakom slučaju i na lošem i na dobrom. Bilo je i ok momenata. Hvala.

Znala sve i na sve pristala
Samo jednom sam zablistala
Nije ljubav sve što vidiš
Zato pazi kome zavidiš

Eh Breno, umetnice

ovde moze onaj meme jesus stop giving me your toughest battles

Ja sam poremećena

I ja sam LOL